Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mondtátok meg apának a...

Mikor mondtátok meg apának a jó hírt? Pozitív tesztnél, vagy első u. h-nál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tesztnél.
2012. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Első uh. Kaptam képeket, 3 darabot. Vettem hazafele képkeretet (3 részeset) és abba raktam bele.

Amikor hazajött a párom este, akkor meglátta a bejárati ajtó melletti cipőtárolón.

Először "lefagyott", mert nem hitt a szemének, de utána rohant hozzám kezébe a képkerettel.

Most már 6 hónapos a gyermekünk és a szobájában van a falon a képkeret.

2012. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én valami nagyon különlegeset terveztem :), majd amikor megcsináltam a tesztet és 2 csík lett, rohantam egyből, hogy "Ezt nézd!!!Ezt nézd!!!!Két csíííííííík!!!Tudod mit jelent???"


:DD

2012. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Régóta vágytunk rá, rengeteg negatív teszt után én magam sem hittem el. Gondoltam, majd megvárom az első uh-ot. Nem bírtam ki és kb 1 héttel utána, hogy megtudtam, elmondtam neki.
2012. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Egyébként nagyon nehéz volt türtőztetnem magam, hogy ne kürtöljem világgá a tényeket!!!

De sikerült, volt akaraterőm :)))

2012. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ugyanígy,mint az utolsó. Elterveztem,hogy majd hogy adom elő. Viszont nem gondoltam,hogy elsőre terhes leszek. Ráadásul mivel reggel teszteltem, 10 perc múlva nega lett, este ránéztem megint, ott meg már halvány 2. csík volt, kellett a megerősítés,hogy valóban ott van-e. Ezért kirohantam a fürdőből,mint Zrínyi.

Rá két napra már időn belül jött ki, amit együtt csináltunk!:)

2012. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mármint a 12:13-as!:)
2012. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tesztnél azonnal. De nekünk is sok viszontagság után lett pozitív az a teszt, nem éreztem volna jónak várni, meg hát szerintem azonnal észrevette volna, hogy másképp viselkedek.
2012. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az elsőnél valami különlegeset akartam, de jobban számon tartotta a ciklusomat mint én, ő noszogatott már a teszttel, jobban le volt törve az első nem sikerült hónapban, mint én, a pozitívat is egyből megtudta, szóval a meglepi elmaradt.

Az megmaradt a másodiknál. Mindkettőnknek. :)

2012. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az első babánkat rögtön az egyértelmű teszt után mondtam el. Aztán 2 évvel később megint terhes lettem, megint azonnal elmondtam, de elment a baba másfél héttel később. Akkor már bántam, hogy elmondtam, nem nagyon tudta kezelni a helyzetet. Aztán megint terhes lettem, a 6. héten mondtam el, hogy valószínűleg baba lesz, lett is. :)Most megint tervezzük, de én most is úgy gondolom, hogy nem rohanok egyből a teszt után elújságolni, valahogy megadom a módját. Lehet kivárom az első uh-t. :)
2012. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!