Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mondtátok meg apának a...

Mikor mondtátok meg apának a jó hírt? Pozitív tesztnél, vagy első u. h-nál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 12:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát kettes,neked aztán volt akarat erőd! :) Én is azt tervezem,hogy megvárom az uh-ot,és a képpet oda adom neki,és bemutatom neki az új családtagot,de szerintem tuti nem tudok addig várni,és ezt a teszttel fogom megcsinálni! :) Csak lenne már pozitív a teszt... :D:D:D:D Egy csomó elképzelésem van,de szerintem ha két csíkom lesz borul minden,és rohanok hozzá! :D
2012. jan. 30. 13:08
 12/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


Az akaraterőm 3 vetélés után hatalmas volt. Ha nevettek rajta, ha nem, mi a 20. hétig vártunk a bejelentésen.

A munkahelyen csak a főnököm és a titkárnője tudta, hogy terhes vagyok (táppénzes papírok miatt), mivel csupán (jelenleg) 1400 km-re van a munkahelyem innen. Úgyhogy postáztam nekik.

A családom és a párom családja sem tudta, amíg haza nem költöztünk (Mo).

2012. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En sem birtam ki, es ahogy pozitiv lett a tesztem, rohantam ki a furdobol hogy neeeeezd neeeezd!!!! Nekem is volt 3 vetelesem elotte, ugyhogy csak szerenyen orultunk neki. En is elterveztem mindenfelet hogy hogy mondom majd el neki, aztan nem birtam.. :)
2012. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tegnap 12:39 vagyok.


Én lehet most azt csinálnám, hogy bejelentkeznék a + teszt után a dokihoz, kérnék a 7. hétre időpontot és azt mondanám a férjemnek, hogy aznapra ne csináljon programot, mert bemutatnék neki valakit. :)

2012. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én is ezt terveztem! :)
2012. jan. 31. 13:07
 16/17 anonim ***** válasza:
Tesztnél! Elvégre neki is ugyanannyi joga van ahhoz, hogy megtudja! Ennyi erővel a nő is kibírhatná, hogy nem tesztel és majd csak nemvárt után 2 héttel menjen nődokihoz....Meg a férfi is nagyon várja ám azt a kétcsíkost! Akkor ő miért "csak" uh után tudja meg?!
2012. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó,igazad van,abszolút! :)
2012. febr. 2. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!