Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete késik. Az utolsó teszt...

3 hete késik. Az utolsó teszt 1 hete negatív lett. Az orvos mégis bébire gyanakszik. Létezik, hogy 2 hét késés után sem mutatná ki a teszt?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkellett volna jönnie azelőtt pár nappal volt egy enyhe rózsaszínes 1 napig tartó valami. Lehet annyi jutott volna erre a hónapra?
2012. febr. 10. 08:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, (illetve 2,5 :o) sosem szedtem "előre" folsavat. + teszt után kezdtem el szedni a terhesvitamint, ami tartalmaz folsavat is.

A nagy gyerekeim egészségesek.

Szerintem ezt mindenkinek magának kell látni, hogy hogy érzi jónak. Az én orvosom egyáltalán nem javasol még vitamint sem, azt mondja, ha gondolom, szedjek, ártani nem fog, de egy egészséges nőnek nem szükséges egy egészséges baba kihordásához.

Ha úgy érzed jónak, nyugodtan elkezdhetsz szedni, baj nem lesz belőle, maximum leállsz vele, ha úgy adódna. Csak ne adódjon... :o)

2012. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ!:) Nem szeretek semmit se beszedni ha gyógyszer ha nem. Fájdalom esetén is csak a legvégső esetben szedek gyógyszert. Egyenlőre még várok szerintem míg ki nem derül, hogy mi van:)
2012. febr. 10. 09:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el vérvételre? Az 100%-ra megmondja neked! Én elmennék
2012. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szia mi lett baba??
2012. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett az eredmény?
2013. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia!

Nekem is hasonló a problêmàm, 3. hete késik, fájnak a melleim, nem tudok hason feküdni, a nőgyógyász megállapította, h 17 mm-es a nyálkahártyám, de kicsit béna az ultrahang, ezért nem látott meg semmi mást. Vissza kell menjek. Vajon van baba?

2013. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ja ás volt két negatív tesztek is. Szóval nem tudom mi lehet, nagyon örülnék a babának. :-)
2013. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!