Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár teljesen bizonytalan...

Mostmár teljesen bizonytalan vagyok. Fejfájás,12 napja tartó megjönérzés menzi után, gyomorégés, magas hő! Babás lehetek az előző ciklusból? Görbém linkelve.

Figyelt kérdés

[link]


előző: [link]


ma megyek du-án dokihoz.

miért nem esik le a hőm ha nem baba??

tegnap 1 csep tejfolt volt a pólómon,mitől??


2009. jún. 4. 07:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ne haragudj, hogy belekérdezek, de az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy mondjuk előfordulhat vetélés után is, hogy magas lesz a prolaktin szint?
2009. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, persze! előfordulhat!

Valószínüleg nekem is ez volt! Csak én nem vettem észre! 2-3 hónapja volt hogy késett a mensim, és volt egy halvány pozitiv tesztem, amit nem vettem 100%-ra! Mire megismételtem volna a tesztet, addigra nagyon begörcsöltem, és jóval erősebb és több volt a mensim mint előtte! 2 nap helyett 5 napig tartott! Miután elmúlt elmentem dokihoz, elmondtam mi a helyzet, de nem látta addigra már hogy mi történhetett!

pár hete viszont észrevettem hogy nyomkodásra savó jön ki a mellemből, habár kevés mennyiségileg! Visszamentem a dokihoz és a vetélésre következtetett...

Talán neked is savó jön a melledből, vagy miből gondolod hogy neked is magas?

2009. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
én nem tudom magas-e az enyém,de ha megnyomom a mellem,van hogy vizszerű jön,de van hogy teljesen fehér,és csak 1-1 csepp.holnap tesztelek ujra .
2009. jún. 4. 11:05
 14/17 A kérdező kommentje:
hormon vizsgálatot a nődoki rendeli el vagy a házi doki??
2009. jún. 4. 11:06
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a nődoki nekem legalább is ő kérte!

Nagyon kíváncsi vagyok mit mond neked a doki délután kérlek írd meg!

Drukkolok,hogy jó hírt kapj!

2009. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ha ma nem is,de holnap reggel biztosan irok.
2009. jún. 4. 11:19
 17/17 A kérdező kommentje:

voltam tegnap dokinál,ma meg vérvételen.utrahang nem volt jó sajnos:-(((( de ma csináltam tesztet és negativ.sőt a hőm ma nem 37.3 hanem 37.4.nem értem az egészet.Hétfőn lesz leletem kész.a ciklust töröltem igy egyben van a 2 görbém,nem fura????????

[link]

2009. jún. 5. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!