Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után mikor sikerülhet?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, akinek méhen kívüli terhessége volt és utána újra terhes lett?? Mennyi idő alatt sikerült?

Nekem az egyik petevezetékemet ki kellett venni sajnos. :(

Félek, hogy nehéz lesz újra teherbe esni...


2009. jún. 4. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nehezebb az bisztos mert már csak egypetédre számithatsz!de sikerülhet mert meddő nem vagy!az a lényeg hogy most mivel mütöttek 1 évig nem szabad probálkkozni.
2009. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az 1 év nem igaz! Az orvosom, aki műtött is, már zöld útat adott (3 hónap telt el a műtét óta). Az régen volt igaz, hogy 1 évig, majd ez csökkent fél évre, nem szabad próbálkozni! Laparoszkópos műtét volt.

Szóval ezzel a részével hála az égnek, nincs gond.

Az érdekelne, hogy konkrétan kinek mennyi idő alatt sikerült újra teherbe esni??

(Már van egy kisifam egyébként! :) Neki szeretnénk kistesót!)

2009. jún. 4. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Engem 3 éve műtöttek meg laparoszkóppal mert azt hitték méhen kívűli terhes vagyok de aztán kiderűlt,hogy nem az voltam és elment a babám.Azóta nem sikerűl!:-(Mondjuk én arra is gondolok,hogy azért mert kiderűlt a pajzsmirigyemmel van baj.

Drukkolok,hogy minnél hamarabb sikerűljön!

2009. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!