Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napig mint mindig +volt...

Két napig mint mindig +volt az ovutesztem, és a hőmmel is minden rendeben volt, most meg nem értem hogy miért ilyen a hőm. Így nem is sikerülhet ebbe a hónapba a terhesség?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 20. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem mit szeretnél milyen legyen a hőd?????

Ez a hő pont úgy jó ahogy van, adj egy kis időt hagy emelkedjen meg az a fránya hőmérséklet.

Ha az ovulációs teszted pozitív,azt jelenti, hogy MEG FOG HAMAROSAN történni az ovulációd, ami a szervezetedben keringő LH hormon megemelkedése jelez. Ez a két csíkos ovu teszt után 24-36 óra. A tüszőrepedést követően hirtelen leesik (nem mindenkinél), majd egyből felemelkedik a hőmérséklet, és mensiig fentmarad. A termékeny napod az első negatív nap!

Csak nyugi, nekem a két csíkos ovuteszt után 3 nappal ment fel a hőm tized fokokat.

Nagyon tetszik hogy most leesett a hőd, lehet hogy most ovulálsz! Hajrá apára menni!!!! :)

2009. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!