Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hetes terhesen már vannak...

2-3 hetes terhesen már vannak terhesség jelek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Az orvosok 4 hetes terhességen azt értik, hogy épp akkor marad el a menstruációd, tehát az utolsó menstruáció első napjától számolnak terhességi időt. 3 hetes terhes annyit jelent, hogy peteérés után vagy 2 héttel, és még van egy heted a nemvártig. Erről van szó, vagy már a nemvárt után vagy 2-3 héttel? Mert akkor 6-7 hetes terhességről beszélünk. Igen, olyankor kezdődnek a tünetek. Hányinger, érzékeny szaglás, fáradékonyság, aluszékonyság.
2012. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A nem várt előtt lennék 3 hetes
2012. febr. 22. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Ott még nincs. A tünetek, már akinek, csak a beágyazódás után kezdődnek, a tesztek is ekkor mutatnak valamit. Ez pedig a nem várt elmaradását követő pár napban lesz aktuális.

Még nálad beágyazódás sem volt.

2012. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egyfolytában ennék és nagyon kívánom a fagyit
2012. febr. 22. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
2hetes terhesen van a peteérésed, 3 hete terhesen meg kb. kezdődik a beágyazódás. Nem valószínű, hogy attól van:)
2012. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem már volt. 10. nap körül volt a fogantatás, 15. nap volt pecsételő vérzésem, és aztán többen is mondták, hogy fura vagyok. Többször úgymond visszafordult az étel a számból, folyamatosan 37 fok volt a hőm (azt hittem, be fogok lázasodni), nagyon fájtak a melleim (a pecsételő vérzés után), abbahagytam a dohányzást, stb.

Szerintem az, hogy kinek mikor van tünete, annyira változó. Van, aki csak később veszi észre, és akkor már 8 hetes, van, aki pedig előbb.

Az viszont tény, hogy nem nagyon érdemes a nem várt menstruáció előtt tesztelni, mert olyankor még nem mutat semmit, és eléggé le tudja lombozni az embert.

És, igen, benne van a pakliban, hogy annyira szeretne valaki babát, hogy hiába nem jött össze, a tünetek megvannak, de baba sehol.

Ha úgy érzed, hogy az vagy, mindenképp vigyázz jobban magadra, mint eddig. Értem ezalatt, hogy ne végy forró fürdőt, ne cipelj nehezet, kerüld a bagót és az alkoholt, de más jöhet ;-)

2012. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van aki előbb érzi a tüneteket, én is már magát a peteérést is megéreztem (görcsölt a hasam), majd az ébredési hőm ki is mutatta, hogy volt peteérés. Ezután 4-5 nappal éreztem szurkálásokat a petevezetékem környékén, amit azelőtt sose éreztem. Ekkor már biztos voltam benne, hogy sikerült a baba. Majd nekem is jött a folyamatos hőemelkedés, mint az előző válaszolónak. Nem várt menzi előtt 4 nappal teszteltem (nem bírtam tovább várni) és nagyon halvány csíkot már mutatott is a teszt. Majd ezután egy héttel már egyértelműen két csíkos tesztet produkáltam.

Szerintem figyeld a tested jelzéseit, és 1 hét múlva nyugodtan tesztelhetsz, ha kibírod addig. :)

Drukkolok, hogy legyen pocaklakód.

2012. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

6. vagyok.

Az, aki, vagy azok, akik leszavaztak ugyan írjanak már egy privit, hogy mégis mi volt az oka a leminősítésnek! Féltékenység? H...ének nézés?

Lassan 24 hetes babavárós leszek, és minden pontosan úgy történt, ahogy a válaszomban leírtam. Nem készültem a terhességre, nem is 'akartam', szó sem lehetett tehát arról, hogy 'beképzeltem' a tüneteket, egyszerűen feltűnt, és kíváncsi voltam, hogy járt-e valaki hasonló cipőben.

Ezek után valahányszor írt valaki egy ilyen jellegű kérdést, valamennyiszer leírtam az esetemet, és folyamatosan rombolva lett ez az átkozat százalékom, holott kizárólag a segítség vezérelt, hogy igen, márpedig létezhet az, hogy valaki a 10. nap körül fogantatást követően ilyen tüneteket vesz észre magán, ha pedig nem tervezte a terhességet, nem fogja unalomból beképzelni magának.

Amúgy azt sem szabadna lenézni, aki beképzeli csak a tüneteket, és még sincs semmi! Mindenképpen a remény vezeti, hogy tényleg lesz baba, vagy azt reméli, hogy ne legyen.

2012. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és remélem, hogy akkor terhes vagyok.
2012. febr. 23. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!