Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 hetes terhesen teljesen...

24 hetes terhesen teljesen lapos has és semmi tünet?

Figyelt kérdés
5 hónapja kellett bevennem esemény utáni tablettát, ami után meg is jött a menstruációm, de most február 16án kellett volna, és még mindig nem jött meg. Előfordulhat hogy terhes lennék? A számításom szerint akkor már 24 hetes terhes lennék, illetve egy hónappal ezelőtt voltam nőgyógyásznál ahol csinált tesztet, és az negatív lett. Lehetséges, hogy nem mutatja ki a terhességet? Ugye biztosan kizárható a terhesség?
2012. márc. 3. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ha terhes lennél, azt az elmúlt ciklusodtól lehetne csak számolni, hiszen ahogy irod egy hónappal ezelőtt megvizsgált egy orvos. ha már két hete késik mindenképp csinálj terhességi tesztet, ha az vagy, az már ki fogja mutatni.

egyébként 24 hetesen kizártnak tartanám hogy SEMMI tünet ne legyen..minimum mellfeszülésnek kellene akkor is lenni..

2012. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
5 hónapja voltam utoljára együtt a fiúval, azóta szakítottunk. tehát ha terhes lennék akkor 24 hetes. a nőgyógyász nem vizsgált meg csak vissza kellett vinnem másnap reggel vizeletmintát és abból állította meg, hogy negatív.
2012. márc. 3. 17:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Úr Isten!

Ez nem ennyire egyszerű!

1. bevetted a tablettát ami akkora hormonbomba a szervezetednek hogy nem véletlenül nem adják ki minden füttyszóra

2. ORVOS állapította meg EGY HÓNAPJA(tehát 4 hónaposan) hogy NEM vagy terhes,akkor az úgy is van!

3. Egy kisbaba nem marad észrevétlen ilyen sokáig!

Ebben a szakaszban már bőven mocorog,megállapítják a nemét,főleg nem marad lapos a hasad és főleg nem tünet nélkül...stb stb!Jobb esetben ilyenkor már túl vagy a hányós korszakon,rosszabban végig hányod,de legalább émelyged a 9 hónapot...stb stb!

Ne higgy a pletykáknak,meg az idióta médiának!

Biztos van olyan aki nagyon későn veszi észre hogy terhes,de szerintem nem ennyire későn!Főleg hogy orvosnál is volt és nincs semmilyen tünete!

Na és nem is értem hogy 5 hónapja a dolog után megjött de már ugrottál 4 hónapot és ma mostani mensid napját írod?Közben nem jött meg?Vagy mindig megjött csak most késik?

Ez nekem nem világos!

Na de mindegy is!

Nyugodj meg,nem vagy terhes!Ha lenyugszol majd meg fog jönni!

2012. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt nem komolyan kérdezed!

Itt vannak egy 6 hónapos baba paraméterei, amiket nem hogy az orvos, de még egy laikus is észrevesz:

[link]

2012. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a vizeletvizsgálat is vizsgálat, tehát ha akkor negativ volt akkor az úgy is volt. gyakorlatban igy csak maximum pár hetes terhes lehetnél abban az esetben ha az elmúlt hónapban vkivel lefeküdtél volna, de mivel ez sem áll fent, igy 100% hogy nem vagy terhes.
2012. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindig megjött csak most késik, és köszönöm szépen a válaszokat, csak annyi mindent hallani mostanában, és nincs kivel megbeszélnem ezt, nem kérhetek tanácsot tapasztaltabb nőktől. Olyat is hallottam már hogy későn veszik észre, olyat is hogy negatív teszt mellett is lehet terhesség, és olyat is hogy esemény utáni tabletta után is bekövetkezett terhesség. Szerintem majd csak akkor tudok 100%-osan lenyugodni ha már 9 hónap eltelt azóta :) De köszönöm, most megnyugtattatok!
2012. márc. 3. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De azt azért nem gondolod komolyan, hogy esetleg 16 hét múlva a semmiből születne egy gyermeked...? :)) Van az a szintű szorongás, amely már nem teljesen normális, nem vársz babát, erre ne gondolj többet.

Egyébként nekem 24 hetesen már tudott olyanokat rúgni a hólyagomba, amelyet nehéz volt nem észrevenni, lábát-kezét itt-ott kidugta, előtejem is volt már pl., bár az nem mindenkinek van. A hasam pedig 14 centivel nagyobb volt a kiindulási pontnál, és a buszon is átadták a helyet. Remélem így tudsz nyugodtan aludni! :))


30 hetes kismama

2012. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ez már nem normális, csak valahogy mindig visszajön a gondolat, hogy mi van, ha mégis. Ezért is vártam egy pár megnyugtató választ, úgyhogy köszönöm szépen :) Remélem hamarosan megjön, lehet, hogy a stressz miatt késik ennyit.
2012. márc. 3. 19:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj már nőgyógyászhoz,csináltass egy UH-ot,hátha az végre meggyőzne.Ez már beteges,komolyan.
2012. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem merem menni mert hülyének nézne, már amikor múltkor mentem akkor is lecseszett hogy hogy lehetek ennyire szkeptikus. tudom hogy kb. 0% az esélye hogy terhes lennék, de ez már pszichés dolog, és nem hagy nyugodni, és már azt is beképzelem, hogy nő a hasam, pedig mások pont azt mondják hogy fogytam.
2012. márc. 3. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!