Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akar jönni a baba, hogyan...

Nem akar jönni a baba, hogyan tettétek túl magatokat ezen?

Figyelt kérdés
ez lesz a 8. hónap h várat magára a baba :( ha holnap mégis mensiznék összetörnék :( kezdek lassan belefáradni ebbe az állandó várakozásba,bizonytalanságba :'(
2012. márc. 6. 19:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, nekünk már több mint 2 éve nem sikerül a baba. Még nincs gyerekem egyáltalán és fogalmam sincs, hogy milyen terhesnek lenni. Pedig olyan jó lenne már érezni, hogy milyen érzés! Én is amúgy úgy vagyok vele, hogy már feladtam, kb. 1 éve érzek így, hogy nem fog sikerülni soha, azóta se sikerül, míg körülöttem mindenki terhes, az is aki nem is tervezte...
2012. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
sajnálom :( nem is tudom hogy hogyan bírod még mindig
2012. márc. 7. 17:16
 23/25 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy már belefáradtam. És mással foglalkozom, másban próbálom örömömet lelni. Pl. az állatkáimban: rágcsálók és papagájok. Most igazából értük élek, ők azok akikről szeretek gondoskodni és kicsit olyan, mintha így élném ki az anyai ösztönt. Azt vettem észre magamon, hogy minél tovább, annál több figyelmet fordítok rájuk, talán közrejátszhat ebben az, hogy hiányzik nekem egy baba, akiről gondoskodhatnék és őt helyettesítik az állatkák.
2012. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
2012. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszi :) elég érdekes dolgokat írtak a válaszolók
2012. márc. 7. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!