Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Qupido teszt, időn túl halvány...

Qupido teszt, időn túl halvány, de azért látható 2. csík?

Figyelt kérdés

Járt már így valaki? 5 napja késik. Valószínű, hogy késői pé-m volt, a várható mensi előtt pár nappal. 4-én kellett volna megjönnie, de még semmi.

Tegnap előtt csináltam egy qupidot hajnalban, pár percig néztem, és visszafeküdtem, de ahogy felkeltem volt rajta egy nagyon halvány csík. Ma megint csináltam egyet hajnalban, ugyanaz történt mint tegnap előtt. Ahogy felkeltem (kb 1 óra telhetett el), láttam rajta a 2. csíkot, de erősebben mint az előzőn. Ilyenkor mi van?

Megbarátkoznék a gondolattal, ha negatív, de akkor miért erősebb a 2. teszten a vonalka?

[link]

Kattintsatok rá, hogy nagyobb méret legyen, és ugy jobban látszik. Kiváncsi vagyok a véleményetekre!


2012. márc. 7. 10:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm, hogy leírtad a véleményed :) Persze, ez is benne van a pakliban, és a részemről én is inkább így gondolom, mert akkor nem fogok csalódni. Pénteken kiderül. (de azért nagyon reménykedek!!!)
2012. márc. 7. 12:30
 12/21 anonim ***** válasza:
A ClearBlue 20-as v 25-ös érzékenységű, régen volt 50-es. És mivel nagy a vizelet-felvevő felülete, elvileg jobban működik, mint más 20-as. Én abban bízom legjobban. Van néhány tesztfajta, ami időn túl mindig pozitív lesz (pl. dm-es one minute), de a legtöbb teszt sose lesz pozitív, ha nincs hcg-d. Így én tuti azt csinálnám, hogy vennék egy teljesen más márkájú tesztet, és holnap reggeli elsővel próbálnám. És kb. 10-15 percig megpróbálnék nem visszaaludni :) Egyébként nekem is késői pé volt, és csak 4 nap késés után lett halványka második csíkom, picit időn túl, 3 nappal később pedig már a délutáni is szép, erős pozitív volt. Úgyhogy tesztcsere és türelem :)
2012. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
szia én is ilyenel csináltam 8lett pozitiv és nem voltam babás
2012. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Szia mi lett a vége a tesztelésednek?Lett baba? Nekem most pont ez van a qupidoval ami neked is volt.
2012. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Utána lett egy halvány pozitív másik tesztem, de végül sajnos megjött abban a hónapban. Most viszont van vagy 10 pozi tesztem :))) Rakj fel képet, szívesen megnézném!

Szurkolok! ide linkeld be a képet!!

2012. ápr. 27. 11:59
 16/21 anonim válasza:

szia! köszi hogy válaszoltál! csak ilyen sikerült remélem látszik valami:)

[link]

2012. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

és még egy hátha:)

[link]

2012. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ezt mikor csináltad? Hányadik napodon vagy a ciklusban? már meg kellett volna jönnie?

Ez egy szép pozitív teszt :)

Igaz, hogy halvány, de pozitív, ez tuti :)

Még így a homályos kép ellenére is látszik!!!

2012. ápr. 27. 15:00
 19/21 anonim válasza:
A halványabb az tegnap délután az erősebb az ma reggeli.Megjönni...sajna változó,de kb vasárnap-hétfő-kedd.de 2 óra múlva lett ilyen...
2012. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szerintem csinálj két nap múlva hajnali/reggeli pisiből, előtte ne igyál, és aludj 6 órát, úgy csinálj egyet.

Lehet, hogy az hamarabb kijön, mondjuk 5-10 perc múlva.

Szerintem itt valami elindult :) Különben nem lesz ilyen egy teszt :)

Akkor szokott időn túli pozi lenni, ha még nagyon fiatal a terhesség. Sok sikert, szorítok!!!!

2 nap múlva reggeliből csinálj, és irj, hogy mi lett!

Drukkolok!

2012. ápr. 27. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!