Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Qupido teszt, időn túl halvány...

Qupido teszt, időn túl halvány, de azért látható 2. csík?

Figyelt kérdés

Járt már így valaki? 5 napja késik. Valószínű, hogy késői pé-m volt, a várható mensi előtt pár nappal. 4-én kellett volna megjönnie, de még semmi.

Tegnap előtt csináltam egy qupidot hajnalban, pár percig néztem, és visszafeküdtem, de ahogy felkeltem volt rajta egy nagyon halvány csík. Ma megint csináltam egyet hajnalban, ugyanaz történt mint tegnap előtt. Ahogy felkeltem (kb 1 óra telhetett el), láttam rajta a 2. csíkot, de erősebben mint az előzőn. Ilyenkor mi van?

Megbarátkoznék a gondolattal, ha negatív, de akkor miért erősebb a 2. teszten a vonalka?

[link]

Kattintsatok rá, hogy nagyobb méret legyen, és ugy jobban látszik. Kiváncsi vagyok a véleményetekre!


2012. márc. 7. 10:02
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Igen csinálok!De nem bízom el magam hiszen ha jól olvastam akkor neked is így volt és nem lett baba:(( Köszönöm azért a segítséget!!!Vigyázz magatokra és jó baba várást!!!
2012. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!