Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/352 anonim ***** válasza:
*fáj,már írni se tudok:)Amugy én se bírok aludni,este korán elalszok,mert amugyis álomkóros vagyok,de már hajnal 4 kor,nézem az órát:)
2012. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/352 A kérdező kommentje:

Sziasztok Sorstársaim! :)

Jajj, ne is mondjátok! Este valahogy elalszom 11 körül, az is alig megy, de egész éjszaka az órát nézem, hogy mikor kelhetek. Ma már 6kor fent voltam. Mostanáig tartogattam a pisit, de már nem bírtam, ugyhogy belepisiltem a kis edénykémbe, és eltettem, remélem kibír egy órát. :) Nagyon régóta tartogatom, úgyhogy borzasztóan sötét :D ha ez nem mutatja ki, akkor semmi :(

Amúgy én is imádok aludni, és pont ezen gondolkoztam, hogy a tesóm koraterhesen annyira fáradt volt, hogy állva leragadt a szeme, nekem meg kipattan a szemem hajnalban és nem tudok aludni. Lehet, hogy csak az izgalom miatt van, nem tudom..

Jajj csajok, bárcsak pozit tesztelnénk!!!!!!!!

2012. márc. 16. 07:15
 263/352 anonim ***** válasza:
drukkolok,irj azonnal!Amugy én is éber vagyok,már hajnalban fennt voltam 4 körül,néztem az órát,mikor mérhetem a hőmet:)De sztem ez az izgalom miatt van csak!Állandóan a cicimet tapizom,hogy érzek-e valamit,de sztem nekem még korai lenne:)
2012. márc. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/352 A kérdező kommentje:

Ti amúgy nem lettek antiszociálisak ettől a helyzettől?:)

Mert én nagyon! Nincs kedvem kimozdulni itthonról, itthon gubbasztok már egy hete. NIncs kedvem az emberekhez, senkihez!

Csak a gyakorit van kedvem olvasgatni, hátha találok valami olyan kérdést, ami rám illik és olyan választ ami megnyugtat :)

Ja meg még egy tünetem van, annyira hisztis és sírós vagyok, hogy mindenen eltörik a mécses nálam :) Mondjuk ez sokszor van így mensi előtt, de most valahogy nagyon!

2012. márc. 16. 07:19
 265/352 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ideges,meg nyügi se:)De amugy én alapból itthon vagyok,de kimozdulni nekem sincs kedvem,remélem a férjem holnap megy pecázni a tesómmal,mert nekem sincs kedvem menni sehova,holott itt a jó idő:)Mellesleg én is bujom agyakorit,hátha....Tegnap épp apuffadásról olvastam,Apa már tapizta a hasam hogy mi van ha....:)De márcsak 4 nap,bár nekem mult honapban késett 4 napot,holott mindig óramű pontosságu,ugyhogy nekem még van időm,ha meg nem sikerül,akkor megyünk vissza dokihoz,valamikor csak összejön,bár engem már sürget az idő:S
2012. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/352 A kérdező kommentje:

Igen, én is élvezem, hogyha itthon lehetek egyedül. Nekem is a párom óv még a széltől is :) Pedig mondogatom neki, hogy egyáltalán nem biztos, erre ő azt mondja, hogy érzi hogy baba van. Nekem akarom, hogy csalódjon :(

Elég ha én csalódok..erre most ő beleélte magát. Mondogatja, hogy még sosem volt ilyen a cicim, meg még nem volt ilyen, hogy így kicsuszott volna a havim.(merthogy nekem késői pé-m volt, február 4-én volt meg utoljára, március 4-én kellett volna megjönnie, erre az ovuteszt gyönyörűen kimutatta, hogy március 3-án volt pé-m, szóval nekem már ez a 40 valahányadik napom.még sosem volt ilyen velem) Nagyon reménykedek ha már ő ennyire várja, és rámszól, hogy ne söprögessek kint, mert beszívom a port és nem tesz jót :D, akkor már legyen pozi és legyen kicsi babánk :( Nagyon szeretnéééém!

De amúgy nekem is vasárnapig megjöhet, még sosem volt, hogy így kicsuszott volna, de úgy számolom, hogy még holnap vagy vasárnap megjöhet.

2012. márc. 16. 07:41
 267/352 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még sosem hogy késett volna,múlt hónapban késett 4 napot, a reggeli hőm az egekbe,fájt a hasam is,erre megjött:(Elmentünk dokihoz,aki megmondta az uh után napra pontossan hogy mikor lesz ovum,tehát azért reménykedem most,mert tutira tudtam mikor van,eddig lehet nem találtunk be pontosan.Na de majd kiderül,ha nem jött össze,akkor megyünk inszemre,meglátjuk.Bár nekem az első terhességem is clostival meg tüszörepis szurival jött össze,de aztán beállt minden,nem értem mi van.Persze már olyan régen volt,hogy semmire nem emlékszem az akkori tüneteimből,ezért vagyok tudatlan:)
2012. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/352 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy most nyugodtabb vagyok, pedig mensi előtt mindenen felhúzom magam, nagyon ingerült szoktam lenni. Most ez még nincs. Viszont álmos egyáltalán nem vagyok, lehet az izgalomtól, kitudja. Viszont én meg alig várom, hogy elmenjek itthonról, de ez is lehet más miatt is. De nem megyünk úgyhogy maradok itthon. Én végzem ugyanúgy a napi házimunkát. Hisz ha van baba, akkor is meg kell maradnia ennyi tevékenységtől. A hasam szokásosan görcsölget, éjszaka is volt egy időszak amikor görcsölt. Én is nagyon szeretnék már végre egy Pozi tesztet. Bárcsak az lenne holnap a teszt.
2012. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/352 A kérdező kommentje:

Hát lányok..most csináltam meg a tesztet, nem volt se clearblue, se semmi érzékeny, csak 20-as tesztek, valami Juva-Lab, meg Early Pregnancy. Ezt a Juvásat csináltam meg és nega....

Kész, végem van :((((((((

2012. márc. 16. 08:21
 270/352 A kérdező kommentje:
Istenem :(:(:(:(: Pedig mennyire biztam benne :(:(:(:(:(:(:(
2012. márc. 16. 08:24
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!