Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/352 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én elkezdtem kicsit nagyon nagyon picit barnázni, a bugyimon szinte nem is látszik. Soha nem barnáztam még mensi előtt, mindig csak úgy elöntött reggelre a vérvörös vér. De szerintem ezek után meg fog jönni, tuti.. De ilyet, tényleg nem barnáztam még soha :)

2012. márc. 17. 09:25
 282/352 A kérdező kommentje:
Aki ma tesztel, vagy még nem várja, annak nagyon nagyon nagyon SZURKOLOK!!!!! :):):):)
2012. márc. 17. 09:26
 283/352 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! :) Tesztelt ma valaki? Mi lett az eredmény? Remélem mindenkinek +! :)

Nekem még 6 nap a nemvártig... alig várom már, hogy NE jöjjön meg! :) Ma már úgy kellett beleerőszakolnom magam a melltartómba! :)

2012. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/352 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Tesztelt ma valaki rajtam kívül? Kérdező neked megjött végül? Én 16, 18, 20-ra nem várnám, de ma megint esett a hőm. 16: 36,9 17: 36,8 18: 36,75. De már nem érdekelt és teszteltem, mit mondjak, még egy nyomorult halvány második vonal sincs rajta, teljesen negatív. Most egy kicsit elkenődtem, annyira reménykedtem. De amíg nem jön meg addig nem adom fel. Hátha visszamegy a hőm és lesz még pozitív az a teszt.
2012. márc. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/352 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok! :) Kedves utolsó! :) Még ne kenődj el, hisz még csak 18-a van! Ebből még bármi lehet! :) Én péntekre nem várom! :) Éjszaka 2-szer voltam pisilni, pedig már évek óta soha nem kelek fel éjjel pisilni! :) Drukkolok neked, remélem pár nap múlva + lesz!!! :)
2012. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/352 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Szorítok LÁnyok! :)

Én ma arra keltem, hogy görcsölget a hasam, meg picit rózsaszinezek. Biztos, hogy megjön. Bár elég furcsa módon :) De tényleg ebből is látszik, hogy minden ciklus lehet teljesen más. Ezek után már nem fog becsapni.

Akartam ma csinálni eggel egy clearbluet, de nem csináltam, mert megláttam. Helyette beraktam egy tisztaságit, kicsi rózsaszinezés van rajta. Biztos lesz több is, hasam nagyon görcsöl.

Nektek nagyon szorítok, és akinek most nem jött össze, következő hónapban újra találkozunk itt :D♥ :) Amíg nem jön meg, addig van remény :)

Írjatok mindenképp ha van valami :)

2012. márc. 18. 09:36
 287/352 anonim ***** válasza:
utolsó előtti előtti vagyok. Az az érdekes, hogy 15-e óta görcsöl a hasam. Azóta minden nap kisebb nagyobb szünetekkel. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz ebből. Bárcsak baba lenne!
2012. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/352 anonim ***** válasza:
Ennyi oldal közül, már nem tudom mikor írtam korábban, de már írtam, most azért írok, mert tegnap sajnos mejött! Kicsit elszomorodtam, de már a következő hónapra koncentrálok! Nektek nagyon szorítok! Írjatok mindenképp! Üdv!
2012. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/352 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó előtti!

nagyon remélem, hogy sikerül Neked! Szurkolok és írj majd ha tesztelsz!

Kedves Utolsó!

Nekem is ma megjött, és én is picit elszomorodtam!

De ebben a szép időben próbáljunk meg a jövő hónapra koncentrálni, én kevésbé fogok rágörcsölni mint most, és akkor remélem már sikerül, Neked is sikerülni fog! :))) Jövő hónapban is nyitok egy ilyen kérdést, hogy ki nem várja :D

2012. márc. 18. 14:29
 290/352 anonim ***** válasza:
288. válaszolóént rájöttem a 272. voltam előtte meg írtam korábban is! Sajnálom, hogy neked is megjött! Ha még kérdezel majd én is ott leszek! Mindenkinek szorítok
2012. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!