Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/352 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el!!!Amig nem jön meg van remény!Tudom nem vigasztal,de az ember nem tud ilyenkor okosat mondani!Jártatok már orvosnál valamilyen kivizsgáláson?Vagy mióta próbálkoztok?
2012. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/352 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező! Ne keseredj el még bármi lehet reméljük, egy kisbabó! Ha hétfőig sem jön meg mindenképp menj el a dokihoz, mert akkor legalább biztosat fogsz tudni. Én legalábbis azt tenném a helyedbe!


Mióta próbálkoztok? Első baba? Hány éves vagy?

Nagyon szorítok! Szép napot!

2012. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/352 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ugy sajnálom!!! :( De az előttem szólóhoz csatlakozva, amíg nem jön meg, bármi lehet! :)

A múlt hónapban nekem 1 hetet késett... majd megjött :( Pedig soha nem késett 1 napnál többet! :( De akkor valamiért biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes! :( Pedig a párom 100%-ig biztos volt benne, hogy baba van! Sajna nekem lett igazam! :( Tegnap a barátnőmmel meg a párjával voltunk a Margit szigeten sétálgatni ( Neki 4 hónapos a pocaklakó kislánya) :) 1 óra séta után állva el tudtam volna aludni!!! Rám nézett a barátnőm és azt mondta: "Te tuti terhes vagy"... remélem igaza lesz!!! :)

Én nem várom 24-25-re.

Drukkolok mindeninek!!! Aki még nem várja és akinek most megjött a gonosz nemvárt, nekik pedig a következő hónapra!!!

2012. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/352 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én vagyok, aki 14.-re nem vártam.. Valaki kérdezte, hogy volt-e sűrű fehér folyásom előtte. Nekem csak a peteérés idejében volt, azóta kisebbek voltak, most pedig néha vizesebb. Amúgy a ciklusaim általában 28 naposak (+/- 1 nap lehet). Nekem a férjem nagyon örült neki, tervezett baba ez a mostani, tehát nagyon vártuk. A család még nem tud róla, nem azért mert babonás vagyok, csak szeptemberben elmondtuk egyből mindenkinek, utána pedig azt is kellett, hogy nem maradt meg.. :-(( Ez nagyon rossz emlék azóta is, úgyhogy most úgy beszéltük meg, hogy a 12. héten fogjuk az aktuális ultrahang papírral közölni. Addig megpróbálom "eltitkolni". Remélem sikerül azért. A védőnőnek a 11. héten szeretnék szólni, mert akkor kell már a kiskönyv a 12. heti UH-hoz.

Kedves kérdező! Ne keseredj el, van olyan, akinek a kimaradt mensi után 1-2 héttel lesz csak pozi a teszt! Tényleg sok ilyenről hallani! A nővéremnek pedig még meg is jött, csak eléggé elhúzódott és azt hitte méhgyulladása van ezért ment orvoshoz, mire ott megtudta, hogy 6 hetes terhes! :-)

2012. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/352 anonim ***** válasza:
Lányok, reggel óta olyan melegek a melleim, hogy már szinte égnek! Még 1 hét a nemvártig...
2012. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/352 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kitartást mindenkinek! Próbáljatok megnyugodni. (Tudom könnyű mondani.) Gondoljatok arra, ha ott a baba, akkor ott van, ha nincs, akkor meg előbb megjön ha nyugodtak vagytok és előbb lehet újra próbálkozni. Innen már nem rajtatok múlik.

Kérdező, tényleg jobb nekem, mert tudom mi van, még ha nem is jött össze.

Menjetek egyedül sétálni, nézzétek meg a nyíló hóvirágokat, tőzikéket, krókuszokat. Álljatok meg a napsütésben csukjátok be a szemeteket, hogy a nap felmelegítse az arcotokat. Itt a tavasz, feléled a szervezet is. Egyébként is jót tesz a napsütés. Azt olvastam, hogy a D-vitaminnak is fontos szerepe van a fogamzásban. Nekem az szokott segíteni, ha körbenézek mi minden történik körülöttem. Néha hajlandó vagyok azt hinni, hogy körülöttem forog a világ, de ekkor nagyobban látom a világot és kisebbnek tűnik a problémám. Azért én könnyen beszélek, mert nem régóta próbálkozunk, de remélem ezt végig sikerül észben tartanom.

Nagyon szurkolok nektek. Várom a fejleményeket!

L28

2012. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/352 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Köszönöm, hogy érdeklődtök! 21 éves vagyok, a vőlegényem 29.

Júniusban hagytam abba a gyógyszert, végülis azóta nem védekezünk. De októberben kiderült, hogy pajzsmirigy túlműködésem van, ezért kaptam rá azonnal gyógyszert, és amellett tilos teherbe esni, ezért októbertől januárig védekeztünk, majd februárban kezdtünk el újra próbálkozni.

De most jöttem rá, hogy mensi előtt volt peteérésem, mert szerintem múlt hónapban is így volt, észleltem mensi előtt tojásfehérjés nyákot, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Aztán február 4-től megvolt és utána végig ovuteszteztem a hónapot és nega volt végig. Február 29-én volt megint tojásfehérjés nyákom, akkor még nega volt az ovuteszt, utána meg pozi 1-2-án. Ugyhogy én már nagyon rég nem menstruáltam, ezért volt ilyen szörnyű kivárni :( Meg még soha nem volt ilyen, hogy kitolódott volna, pedig már volt ilyen késői pé-m, de utána megjött rá egy-két napra. Ezért is gondoltam, hogy most sikerült :( De ezek szerint nem. amúgy össz-vissz kb 4. hónapot próbálkoztunk ha összeadjuk a nyárit, meg a mostanit.

2012. márc. 16. 11:38
 278/352 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok!:) valami fejlemény valakinél? Nekem meg mindig nem jött meg,de ma gorcsolgetett a hasam. Meg képzeljetek... Fürödtem és néztem,hogy milyen folyasom van,szoktam vezetni,hogy krémes,ragacsos,vagy vizes..na de most ahogy az ujjamat megnéztem kb 1 csepp ver volt rajta,nagyon pici tényleg,és azóta olyan száraz vagyok,hogy jezusom...én ilyet meg nem láttam. Nemhogy az ujjamat nem tudom,de szerintem semmi nem menne be!!! Bocsánat hogy ennyire reszleteztem:) nem tudom hogy hogy fog ezek után megjonni,de mindenesetre furi:)
2012. márc. 16. 19:37
 279/352 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hát tényleg furi! Kíváncsi leszek mi lesz belőle! Megírod majd? Én nem várom 24-25-re! Én írtam, hogy forróak a melleim és alul a pocim, valamint olyan boldogságérzetem van! Szerinted?
2012. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/352 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi újság? Tesztelt ma valaki?

Kedves "aki 14.-re nem várta"! Most ilyen vizes folyásom van nemvárt előtt 6 nappal, mint neked most... Akkor szerinted ez lehet jó jel? :) Boldog babavárást kívánok nektek!!! :)

Szorítok mindenkinek aki most fog tesztelni!!! :) :) :)

2012. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!