Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/352 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd!

Hát képzeld, hogy a bátyáméknak is most fognak megszületni az ikreik! Nem tervezték, előtte a barátnője fogamzásgátlót szedett és azonnal teherbe esett elsőre és ráadásul ikrek egyből! Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után cisztám volt, más meg teherbe esett...sok ilyen eset van.

Rokonságban is mindenkinek rögtön elsőre sikerül, már csak nekem nincs babám... már több mint 2 éve...

Én voltam vizsgálaton, de ez csak UH vizsgálat volt és látták hogy van ovulációm, többször is voltam, mindig minden rendben volt, meg a görbéimet is megnézte a doki és az alapján is.

Alaposabb kivizsgálást is szerettem volna, csak doki mondta, hogy előbb a férjemet kéne, mert az ugyebár egyszerűbb és gyorsabb. A férjem nem akar menni, aztán én meg már nem is akartam úgy nyaggatni ezzel, és végül nem megyünk, nem voltunk alaposabb kivizsgáláson, de nem is akarok menni már én sem. Azt szeretném, hogy anélkül sikerüljön, spontán. Legfeljebb ha leszek vagy 35 éves és még mindig semmi, na akkor majd elgondolkozom...Jelenleg 28 éves vagyok.

2012. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/352 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 15:21-es vagyok. Hogy vagytok? Aki 11-re nem várja, Te hogy vagy? Mikor tesztelsz? :) Olyan jó neked, hogy már lassan biztos leszel benne. Nekem még van egy hét de lassan mennek a napok. Próbálom magam lefoglalni de mindig eszembe jut. Tegnap este mindjárt megjön érzésem is volt ami el is keserített nagyon. :'( Eddig az egész mellem fájt, ami lassan elmúlt és csak a mellbimbóm érzékeny egy kicsit és mintha sötétebb lenne a megszokottnál. Mondjuk ez volt már máskor is, de akkor nem volt baba. Tegnap is éreztem egy enyhe szúrást de nem volt túl észrevehető. Lehet csak nagyon figyelem a testem. Nálatok csajok, valami fejlemény?
2012. márc. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/352 anonim ***** válasza:
100%

Én a tegnap 13:44-es vagyok, aki nem tudja mikorra ne várja.

Nekem krémes folyásom van, meg állandóan fáj, szúr a jobb petefészkem, attól tartok, hogy mégsem volt peteérésem és próbálkozik a szervezetem. 2-án kellett volna hivatalosan, de mostmár nem tudom. Jövőhét vasárnap lehet ellövök egy tesztet, de lehet várok 20-áig. A mellem egyáltalán nem fáj, nem feszül. A hasam alja szokott inkább fájni, feszülni. Alapjában véve semmi tünetem nincs, de azért bizakodom. :)

2012. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/352 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok! :)

Nekünk akik jövöhétre nem várják, még van egy hetünk :( az még nagyon hosszúúúú:( de vhogy kibírjuk:)

Nekem is krémes folyásom van, és szurkál szintén az alhasam, de nem vészesen.:)

Se a mellbimbóm nem fáj, se a mellem. Még csak nem is érzékeny. Pedig mindig fogdosom, hátha:)

Nővéremről nemrég derült ki, hogy terhes, és az első tünete, hogy bebarnult a mellbimbója, és fájt a melle :) Ezt már akkor érezte, mikor még volt pár napja a nemvártig.:)

Szóval még reménykedhetsz, sőt...:)

Én próbálok vigyázni magamra, lehet, hogy túl is aggódom, de nem akarom semmi megeröltetővel megzavarni az esetleges beágyazódást :) De azért voltam tegnap edzeni, aerobicon, hasizmot csak nagyon óvatosan csináltam. Nekem ez az első ilyen hónapom. Nem gondoltam, hogy már most így fogok aggódni, és ilyen türelmetlen leszek:)

2012. márc. 10. 09:30
 45/352 A kérdező kommentje:
Lányok, nem bírtam ki tesztelgetések nélkül, tudom, hogy ez még csak a peteérés utáni 8. napom, de jósteszteltem egyet. Tudjátok, ovuteszt (vateráról rendeltem, 60ft/db áron, 2000-ért rendeltem 30db-ot), és ha reggeli pisiből csinálom, akkor elvileg jóstesztként is használható. Mert az Lh és a Hcg a szervezetben rokonok, és azt is kimutathatja, és majdnem ugyanolyan lett mindkét csík. Egy árnyalattal erősebb a kontroll. Holnap reggel is megcsinálok egyet, és ha erősödik napról napra, akkor lehetséges, hogy baba. :) Így legalább el tudom tölteni az időmet:D
2012. márc. 10. 11:04
 46/352 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki 11-ére azaz holnapra nem várja!

Akik kb. 1 hét múlva nem várják drukkolok nektek, 1 héttel előtte amúgy nekem is volt megjön érzésem, nem erősen, de azért érezhető volt. Nagy ritkán szurkálások is, de nem számottevően, szóval még bármi lehet, de ahogy közeledtek a nemvárt mensihez már egyre izgalmasabb lesz és szerintem akkor nagyobb értelme lesz a tünetekkel foglalkozni, bár nagyon hasonlóak a terhesség és mensi előtti tünetek, én azért nem szoktam úgy annyira foglalkozni ezzel. Én inkább azzal szoktam foglalkozni, ha van valami olyan dolog, amit nem értek, mert nagyon elgondolkodtató! :)

Szóval az történt, hogy ma megugrott a hőm 36,5-ről lett 36,9! És ezzel egyhuzamban reggel amikor felébredtem iszonyat módon fájtak a melleim, még úgy is, hogy nem kellett hozzáérni. Napközben nem érzem ilyen erősen, de lefekvésnél és ébredésnél nagyon, főleg most reggel és tegnap este nagyon-nagyon fájtak a melleim! És meg is látszik a hőmön, mert hirtelen megugrott 4 tized fokot egyből! De nem értem, hogy miért! Mert sajnálatos módon ma már volt egy pici piros pecsétem a wc papíron. :(( Na ez lehangoló, így szerintem biztos meg fog jönni. Csak nem értem, hogy miért ugrott így meg a hőm és mi volt ez az iszonyat durván erős cicifájdalom???

Ilyen a görbém most tehát, holnapra nem várom:

[link]

A ma megjelent piros vérfolt miatt nem reménykedem már...:(


Kedves kérdező! Én jóstesztelni nem szoktam, az mennyire megbízható amúgy?


Terhességi tesztet nem sietném el, én csak akkor tesztelnék, ha legalább 1 hetet késne a mensi, szeretek biztosra menni. Szóval szerintem elő se kell vennem...úgyis megjön addig.:(

2012. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/352 A kérdező kommentje:

Szia! De jó neked, már csak pár nap és kiderül :)

Hát elvileg mondanak jót is a jóstesztre, de azért a többségnél, ha erősebb a tesztcsík, akkor az babát jelentett :)

Drukkolok neked nagyon!!!!!

2012. márc. 10. 12:26
 48/352 anonim ***** válasza:

Köszönöm, én is drukkolok neked és kiváncsi vagyok, hogy vajon tényleg beválik-e a jósteszted! Remélem, hogy igen!! :)


Amúgy tényleg örülök, hogy drukkolsz, de én úgy érzem, hogy mivel néha piros pecsétem van, így meg fog jönni. :( Legkésőbb holnapután biztosan meg fog...:(

2012. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/352 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


neked mindig ilyen hosszú a luteálisod? Érdekes a görbéd, kíváncsi leszek mi lesz belőle.

2012. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/352 anonim ***** válasza:

Nem hosszú a luteálisom, csak rosszul húzta be az ovulációmat.

Az ovulációm kb. 26-án volt.

2012. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!