Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van arra példa, hogy valaki...

Van arra példa, hogy valaki előváladéktól lett terhes?

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlenül hangzik nekem, hogy igy is összejöhet. Csak kiváncsi vagyok, hogy kb milyen eséllyel fordul elő. Peteéréskor voltunk együtt többször is gumi nélkül, csak nem ment belém. A babát egy évvel későbbre tervezzük, de nagyon boldogok lennénk, ha most összejönne.
2009. jún. 18. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban már voltak ilyen esetek. De pl mi majdnem 1 évig így védekeztünk, 8hónapja meg már sehogy, de mégsem jön a bébi.:(
2009. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámon tudok elmenni.Mi a párommal csak egyetlen egyszer "védekeztünk" megszakítással és baba lett a vége.Sajnos el kellett vetetni mert csak 17 voltam.Most már eltelt azóta 6 év és hiába akarunk babát nem sikerül.Jövő hónapban kezdem a clostys hónapot.
2009. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon drukkolok, hogy összejöjjön nektek.
2009. jún. 18. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszike!
2009. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


itt van pár példa,elég meglepő,hogy ilyen sokan:O

2009. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!