Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a magyarázata a felpuhult...

Mi a magyarázata a felpuhult méh vagy méhszájnak? Nem tudom melyiket mondta az orvos nagyon csunyán összevesztünk.

Figyelt kérdés
Most voltam orvosi vizsgálatona ciklusom 47 napján vagyok.az orvos terhességet nem talált de megjegyezte hogy csináljak egy hét mulva terhességi tesztet.Felháboritott a viselkedése a hozzáállása a dolgokhoz.47 évesen vállalkozom arra hogy a 3 gyermek vállalásába belevágjak.Kritikát gyakorolt a korommal kapcsolatban.Azt hiszem ez nem az ö dolga eldönteni hogy ki, mikor vállal babát.Teljesen egészséges vagyok.Nem vagyok lepukkadva,nagyon jol érzem magam.
2009. jún. 19. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. a felpuhult méh valóban terhességre utal. de mégis mit mondott a doki?
2009. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges a babóca! Gratulálok, hogy vállaljátok a harmadik kis embert is.:-) Válts orvost, ezt pedig jelentsd fel. Elmondhatja szépen, hogy a korodnál fogva esetleg megnő bizonyos rendellenességek kockázata, de ahhoz nincs joga, hogy kritizáljon, hogy leszóljon. Ő csak végezze a maga dolgát, a babavállalással járó minden kockázatot és örömöt is neked kell vállalnod, nem neki. Ma már másodszor akadok ki, az előbb - más fórumon - arról beszélt egy csaj, hogy majdnem meghalt a babája a doki miatt és ahogy leírta, min mentek keresztül... Iszonyú, hogy ilyen emberek orvosi diplomát kapnak.

A babavállaláshoz csak és kizárólag neked és a pici apukájának van köze, senki másnak!

Sok sikert nektek!

2009. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lányok nagyon köszönöm a bátorito szavakat nagy szükségem van rá.Nem mondott semmi biztatot a terheséggel kapcsolatban megvizsgált és ennyi.Nem küldött uh-ra azt mondta hogy felesleges/kértem/.Ha egy hét mulva sem jön meg /remélem/menjek vissza kapok gyogyszert és azzal megjön.Köszönöm nem kérek belöle.

Azzal foglalkozott hogy még fel is kell nevelnem a gyereket.Szerintem ez nem az ö dolga.A kockázatokat pontossan ismerem,nem vagyok felelötlen.Már két gyereket felneveltem tudom hogy a baba mivel jár:És azt is tudom hogy a világ legszebb dolga anyának lenni.

2009. jún. 19. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress olyan orvost, aki emberszámba vesz, és nem beszél veled lekezelően.
2009. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves 3 válaszolo,csak azt nem tudja az ember hogy ilyenbe belefut.Vicc ez a magyar egészségügy hogy csak pénzért privát alapon tudjon egy vizsgálatot elvégeztetni.
2009. jún. 19. 14:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolag kiderült egy ujabb orvosi vizsgálatnál hogy elindult egy peteérés.ez másik orvosnál volt
2009. júl. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!