Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bajban vagyok nem tudom hogy...

Bajban vagyok nem tudom hogy van most?

Figyelt kérdés
Van egy kis problémám. Eddig 28 napra jött meg pontosan de sajnos késett egy pár napot olyan 8napot és így 38napra jött meg. Legutóbbi menstruációm 2012.03.13-án jött meg. Nem nagyon hiszek a kalkulátorokban a kalkulátorok csak egy meghatározott becsülést adnak. Nem tudom hogy mikorra jön meg és mikor lehetett peteérésem. Én kb. olyan 20-ára saccolnám de ez nem biztos.

#menstruáció #peteérés #sokára jött.
2012. ápr. 18. 10:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy az befolyásol valamit hogy olyan 2 hétig fájt a mellem és olyan nagyon enyhe mensi szerű fájdalmam volt. Ez kb. Március26-Április 8 ig- volt de hébe hoba volt mell fájdalmam.
2012. ápr. 18. 10:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig pontosan 28 napra jött meg, most meg késett akkor lehet, hogy nem is volt peteérésed.
2012. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!