Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztek negatívok, UH pozitív?...

Tesztek negatívok, UH pozitív? Ez lehet? 18/L

Figyelt kérdés

5 tesztből 5 negatív, doki UH-n pozitívot mondott!! A szerencsés apa még nem tudja, de nem is tudom hogyan tálaljam! A szülők mindkét oldalról támogatnak csak apucinak kéne megtudni a jó/hírt! Segítsetek!!!!


Köszi Deby



2012. ápr. 19. 22:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! és szurkoljatok hogy ne akadjon ki! :) ANYA LESZEK! :D:D:D:D
2012. ápr. 19. 23:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Írjál majd,hogy ment a dolog!
2012. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell hogy új "cucca" legyen a babának mi is használtat vettünk (kiságy,babakocsi)meg kaptunk is sok mindent (babahordozó,kisruha vannak új ruhák is) és párom melozik.

Mond el neki egyszerüen ne félj!

Minden jót

2012. ápr. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

"előző válaszoló! szerinted megkönnyítené a helyzetet ha UH képen megpróbálom neki elmagyarázni mi az??"


El kell magyarázni a fiúnak, mi az a terhesség? Valami baja van a srácnak nyakon felül? Vagy mi?

Inkább ne vállald a babát!

2012. ápr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki!! Kicsit lassan fogta fel, de örült neki!! a válasza csak annyi volt "majd megoldjuk valahogy!"
2012. ápr. 20. 07:57
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Na. akkor Gratula! :)
2012. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól van, örülök, hogy jól alakul! Szomorú, de mostanában nagyon sok lyan esetet hallok, hogy valaki tabletta szedése mellett esik teherbe! Az pedig az orvos felelőssége, hogy nem mondta, hogy mindenképpen hagyd abba a tablettát! Egyébként velem volt olyan, hogy nem jött meg, halvány pozitívat teszteltem (tabi mellett), és nem szedtem be, akkor az orvos nekem azt mondta, hogyh ha ilyen van és még nem akarok gyereket, akkor mindenképpen szedjem tovább, mert ha esetleg mégsem vagyok terhes, akkor pont emiatt lehetek, de ha terhes vagyok, akkor pedig a tablettában található hormonok NEM KÁROSÍTJÁK A MAGZATOT! Persze abba kell hagynod, de az, hogy egy párat bevettél nem okoz majd problémát a gyerekednél valószínűleg!
2012. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!