Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szellemcsíkos és száradási...

A szellemcsíkos és száradási csíkos terhességi tesztnek, tényleg van negatív képe?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap csináltam 2 gabrielt és egy x-epil tesztet. A gabrielek nem voltak egyértelműen negatívak, rögtön látszott vmi, a fotón látszik a negatívban is a tesztcsík. Az x-epil negatív.

Ma reggel csináltam egy dm-ben kapható hcg tesztet és egy x-epilt. Az x-epil tök negatív, a másikon szintén van egy tesztcsík - nem kell forgatnom hogy lássam- de nem totál egyértemű, és negatívja annak is látható.

Most nem vagyok terhes, csak vettem 3 tesztet amivel így jártam, és az x-epilnek van igaza? Régebben csináltam gabreilt és az akkor csont negatív volt ha nem voltam terhes.

Hétfőre nem várom. Igen, hétfőn is csinálok, ha addíg nem jönne meg.

Azt szeretném kérdezni, hogy tényleg van negatívja a fent említett teszteknek?


Köszönöm,hogy válaszoltok!



2012. ápr. 21. 08:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor terhes voltam mind a kétszer akkor teszteltem, amikor késett 2-3 napot. A Gábriel olyan erősen volt pozitív, hogy a tesztcsík előbb látszódott, mint a kontroll:-) Én is nagy tesztelős vagyok, rengeteg negatív tesztet lőttem már. Szerintem ezek a csíkok "csak" árnyékok. Én nem látom őket rózsaszínek, inkább szürkék és az nem jelent pozitívat....Sajna nekem nagyon sok ilyen tesztem van , a Gábriel szinte mindig kiad egy szürkés vonalat....

2012. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Kedves vagy hogy írtál, igen már én is tudom,hogy ezek a tesztek negatívak, merthogy sajna 2 nappal korábban de megjött.

Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

2012. ápr. 23. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!