Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelent így is vmi kecsegtetőt...

Jelent így is vmi kecsegtetőt a teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap este csináltamegy tesztet,vártam 10 percet semmi,majd lefeküdtem aludni.Ma reggel ránéztem és jól látható a 2.csík is,persze nem olyan erőteljesen mint a control de látható.Tudom sok idő telt el,de a 2.csík nem szürkés,hanem rózsaszín.Szerintetek?
2009. jún. 23. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a helyedben csinálnék egy másikat, az mit mutat, meg persze egy más fajtát.

Azt szokták mondani hogy időn túl már nem értékelhető, de nem tudom, hátha.

Még egy teszt és kiderül

Drukkolok hogy baba legyen!!

2009. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél még egy tesztet és azt már szigorúan reggeli első vizeletből nézd és akkor lehet, h erősödni fog a csík! Drukkolok!
2009. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

csak erősíteni tudom az előttem irókat: egy másik teszt segít eldönteni, de reggel csináld, első vizeletből! akkor tutibb!

mikorra nem vártad?

2009. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem. az időn túli pozitív nem érvényes (nekem is volt, baba meg nem). ez általában rá is van írva a tesztekre... mindenesetre ha még nem jött meg, akkor tesztelj megint.
2009. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a teszt érvénytelen csinálj egy másikat első vizeletből.
2009. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!