Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elveszett minden remény?

Elveszett minden remény?

Figyelt kérdés
12.dpo-n vagyok. Reggel ellőttem egy vaterás 10-es érzékenységű tesztet, de negatív lett. Kész vagyok. Úgy érzem, összejött a baba. Ez már biztos, hogy nem lehet terhesség????? Május 7-én kellene megjönnie...
2012. máj. 3. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A várható menzesz ELÖTT nem érdemes tesztelni.
2012. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most megbántalak,de nagyon nagy hülyeség menstruáció előtt tesztelni. Sőt, ha kimarad a menstruáció, akkor is csak a reggeli vizeletből érdemes tesztelni és ha nem jön meg, három naponként ismételni. Tudom, vannak akiknek kimutatta már mensi előtt, de ez nagyon csalóka. Előfordul, hogy ilyenkor lesz egy pozitív teszted, de mégis megjön a mensi, mert a baba életképtelen. Erről normális esetben tudomást sem szerzünk. Sokaknak legkorábban csak a kimaradt mensi után 3-5 nappal lesz pozitív a teszt. Teljesen mindegy, hogy mennyire érzékeny a teszt, mert ha a baba még vándorol, akkor nem fogja kimutatni. Szóval ne stresszeld magad ezzel, várd meg a mensidet és csak akkor csinálj tesztet, ha kimarad. Tehát akár még terhes is lehetsz a mostani negatív teszt ellenére. Szorítok neked!
2012. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ahogy az előttem lévő írta, várd meg amíg késik legalább 2 napot!! az első babámnál én is túl korán teszteltem és negatív lett, pedig akkor már terhes voltam.. nem értettem,hogy akkor miért nem jön meg a bajom, aztán néztem nagyokat az orvosnál, mikor közölte, hogy babás vagyok. most a második babánál egy hét késés után teszteltem huszonakárhányas érzékenységű teszttel és egyértelműen pozitív lett.

24 hkm

2012. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok! Én is csak azért teszteltem, mert itt írogatnak olyanokat, hogy már a 9. dpo-on tesztelt és pozitív lett. Remélem, nem jön meg hétfőn és terhes vagyok. 7 éve várom a babát!!!!!
2012. máj. 3. 07:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Meg kellene várni legalább a menszesz napját.

Vagy utánna egy pár napot s csak akkor tesztelni.

Még,ha pozítiv lenne akkor is korai,hogy kimutassa.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Magzatvédő vitamint szedtél már?Azt mindenképp próbáld meg teherbeesés előtt!

Én Femibiont szedtem.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
kívánom, hogy sikerüljön és végre boldog lehess a kisbabáddal!!
2012. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szedem az elevitet és a ciklus második felében iszom a palástfű teát...
2012. máj. 3. 08:05
 9/15 anonim ***** válasza:
korán volt!szorítok:)
2012. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tutira akkor volt pè mikorra szàmoltad? Amugy ha igen,akkor is korai volt mèg tènyleg a teszt.Vàrj mèg (mèg ha nehèz is:)) pàr napot,aztàn probàld ujra.Ha sikerult is,mèg lehet negativ a teszt 12. nap.Esetleg ha 1-2 nappal kèsobb volt ovud,mint gondolod,akkor mèg foleg!:)

Sok sikert kivànok!

2012. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!