Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elveszett minden remény?

Elveszett minden remény?

Figyelt kérdés
12.dpo-n vagyok. Reggel ellőttem egy vaterás 10-es érzékenységű tesztet, de negatív lett. Kész vagyok. Úgy érzem, összejött a baba. Ez már biztos, hogy nem lehet terhesség????? Május 7-én kellene megjönnie...
2012. máj. 3. 07:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

most làtom,hogy irod,7.-èn kell megjonnie.Mèg csak 3.-a van:) Mèg fel ne add a remènyt,koràn teszteltèl!

2012. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A teszt most még nem jelent semmit, korán csináltad.


Remélem bejön a megérzésed! :)


Majd írd meg mi lett! ;)

2012. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszön a lelkesítő szavakat, jól esik!!!!

Türelemmel várok :(

2012. máj. 3. 09:13
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én múlt hónapban így jártam, teszteltem a 11. dpon egy halvány pozit és megjött utána rá pár napra. Olyan nagy csalódás volt, hogy azt kívánom bárcsak ne is tudtam volna inkább :(

Nem mindenkinek mutatja ki! Tesóm december 20-ára nem várta, és 21-én még negatív volt a tesztje. Rá egy hétre csinált másikat, mert ők amúgy nem terveztek babát, nem volt így bezsongva, mint mi :))))

És akkor már pozi lett :)

Szóval ez nem törvényszerű!!!

Én azóta babás lettem, márciusban jött meg utoljára, most vagyok 5+1 :)

Nekem a mensi előtt 4 nappal még nega volt, és mensi előtt 2 nappal lett egy nagyon halvány pozi. Akkor elkezdtem idegeskedni, hogy na akkor erősödik e. És nemvárt napján 25ös teszttel csináltam reggeliből, és szép nagyon látható pozi lett! :)))

Tudom, hogy nehéz, de várd meg a nemvártat! Még addig van 4 nap, az nagyon sok!!!!!

Nincs elveszve még semmi! :)))Mindenki más, lehet, hogy Neked csak most fejeződött be a beágyazódás, és kell még pár nap mire egyáltalán bármi is kimutassa!!! Sok sikert, írd majd meg!!!!

2012. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolós kedves hozzászóló, köszönöm a bíztatást, és nagyon gratulálok a kisbabátokhoz!!! Vigyázzatok magatokra és nagyon boldog babavárást kívánok!!!!!
2012. máj. 3. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!