Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor ideális szülni még egy...

Mikor ideális szülni még egy gyereket?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy mikor kéne egy második gyereket vállalni, úgy hogy ne legyen túl nehéz dolgom mivel sokat vagyok egyedül. Tapasztalatok? A lányom 9 hónapos.
2012. máj. 17. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten az a szempont, hogy ne legyen nehéz dolgod, akkor nagyobb korkülönbséggel, kb. 4-5 év. De vannak egyéb szempontok is, amiket nem említettél
2012. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 21 hónap van a két fiú között az elején nehéz volt bár van segítségem.

Én ha újrakezdeném várnék addig míg a nagyobb 2-3 éves lesz.

2012. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont 2 év a korkülönbség, Egyelőre az első 11 hónap eléggé próbára tett, így én is azt mondom, ha csak az a szempont, hogy ne legyen túl nehéz a dolgod, 3-4 év az ideális.
2012. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen jól értettétek a kérdést. Akkor szeretnék még egy gyereket ha az első gyermekkel már könnyebb mert nem szeretném ha rám szakadna hírtelen minden ugyanis nincs túl sok segitségem mint ahogy emlitettem. Én is kb úgy gondolkodom hogy a 3 év kell mindenképpen, de sokat se szeretnék várni hogy ne legyen közöttük nagy a kórkülönbség mert akkor nekik nem jó.
2012. máj. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!