Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Kedden lesz 3 hete,h. együtt voltam 1 sráccal... megszakítással csináltuk... és nem élvezett belém... utána levő nap megjött nem erősen de 3 napig megvolt! Tegnap viszont nyomkodtam a hasa,h. hátha lehet valamit érezni de semmi... és tegnap óta fáj a hasam... nyom... és ha felállok mintha leakarna szakadni a méhem... közben meg a hasam is ment...=S mi ehet ez?
2009. jún. 28. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
nem vagy terhes, de menj el mihamarabb nőgyógyászhoz,meer ez nem játék.
2009. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

én nem értem az egészet...itt senki nem fél sem a terhességtől sem a nemibetegségektől...csak utólag..

Amugy attól hogy közvetlen utána megjött még lehetsz terhes, ugy menj orvoshoz! És használj gumit!

2009. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
hogy mi lehet ez? ez kedvesem felelőtlenség és butaság! A MEGSZAKÍTÁS NEM VÉDEKEZÉS!! ne itt tedd fel ezt a kérdést mikor már mindegy mert ha terhes vagy azon mi nem segítehetünk, hanem használd azt a törpe agyadat mikor kefélsz! ha meg nem használtad akkor viseld a következményeit! egy idő után már komolyan eldurran az ember agya, minden 5. kérdés erről szól.
2009. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Akárhogy fáj,igazuk van az előttem válaszolóknak.

Na most amit megtehetsz:

azonnal csinálj tesztet,ha pozitív irány az orvos,mert ha méhen kívüli a terhességed,akkor abból még baj is lehet.

A hasad hiába nyomkodod,nem fogod érezni a babát,már ha van.

És ezek után remélem elgondolkodsz azon,hogy megéri e ennyit izgulni,vagy jobb ha gumizol.

2009. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Irass fogamzasgatlot es fizessetek a baratoddal kozosen. Ha alkalmi barataid vannak csak, akkor is szedjel es hasznalj gumit is. Mert a fiu ma veled, holnap mas lannyal fekszik le. Egy csomo nemibetegseget osszeszedhetsz. Gondolom nincs ra szukseged.

Vegyel tesztet is Rossmann, Dm-ben, csinald meg es dokihoz is menjel el irassal fogamzasgatlo tablettat.

Ha szuleid nem tudjak hogy mar elsz nemi eletet beszelj veluk errol. Ez az elet, mindenki csinalja!

2009. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat! amúgy a srácnak volt már egy 3 éves kapcsolata és mindig így csinálták és sosem volt belőle baj! ha a napokban elmegyek orvoshoz akkor meg tudja mondani,h. mi van?
2009. jún. 28. 16:12
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

pfff...huhuhúúú...micsoda kis kankós csaj lesz ebből 1 év múlva!!!!

Jó sok eszed van,ami szerintem látszik is,azért vannak csak alkalmi baszó haverjaid!!!!

De lehet h terhes vagy!Tapogasd meg inkább a fejed!!!Húúúú én már látok is egy 12 hetes UFO-t az agyad(eszed,ha így érted)helyén!

Menj...gyorsan vetesd ki!A vegetáció még mindig jobb mint az óvszer!!!!

2009. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Hát ezt jól megkaptad! :(

A lényeg, hogy simán lehetsz terhes, mert a megszakítás valóban nem védekezés!!!

Amint írtad is gyengébb volt a vérzésed az átlagosnál, van olyan nő akinek egész terhesség alatt van nagyon gyenge "menstruációja".

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a legelső tünet mindkét babámnál a hasmenés volt.

Csinálj egy tesztet holnap első vizeletből, és utána mindenképp menj el a nőgyógyászhoz gyógyszert íratni, vagy megbeszélni a továbbiakat... :S

Én azért remélem hogy mégsem lesz igazam, de jobb ha minél előbb kiderül mi is a helyzet!

2009. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Biztosan meg fog vizsgálni,ha elmondod neki hogy fáj a hasad.Már csak azért is,nehogy méhen kívüli legyen.

Nagyon buta dolog csak arra bízni magad,hogy a ˝barátom azt mondta˝.Tudod hány lány szaladgál kisbabával,akinek a pasija ˝azt mondta˝?Térj már észhez!!!

2009. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja és majd írd meg hogy mi lett...hát szorítok,hogy ne legyen baba,de remélem utána elgondolkozol egy kicsit.
2009. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!