Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Kedden lesz 3 hete,h. együtt voltam 1 sráccal... megszakítással csináltuk... és nem élvezett belém... utána levő nap megjött nem erősen de 3 napig megvolt! Tegnap viszont nyomkodtam a hasa,h. hátha lehet valamit érezni de semmi... és tegnap óta fáj a hasam... nyom... és ha felállok mintha leakarna szakadni a méhem... közben meg a hasam is ment...=S mi ehet ez?
2009. jún. 28. 14:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igazából nekem a menseszem mindig rendszertelen volt... szal azon nem lepődtem meg,h. 3 napig tartott és nem olyan intenzíven mert ez sokszor volt így... a hasmenés... nem tudom egyik ismerősömnek is nemrég ment a hasa és azt mondta,h. valami vírus van...és valakitől hallottam,h. citromos vizes átmosás segít... azt megcsináltam és kicsit de enyhült a hasfájásom! ha van probléma akkor ettől elmehet?
2009. jún. 28. 17:35
 12/15 anonim válasza:

elmehet e a baba?

Amugy nemigazán értelek. Most igazolod magad, hogy nem lehetsz terhes?!

2009. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi az a citromos vizes átmosás(megiszod a citromos vizet?),egyébként tök mindegy,ez nem hajtaná el a magzatot ha lenne.Nagyon csekély az esélye a terhességnek,de megnyugtatásképp menj el nőgyógyászhoz és legközelebb legyél sokkal körültekintőbb!
2009. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Ne vacillálj már!!!Csinálj tesztet!Hát ez hihetetlen...és most mit is akarsz?Kihajtani magadból a gyereket?Szép...
2009. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

A citromos vizes atmosastol elmegy a baba??????

Mennyi idos vagy?

2009. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!