Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme most délelőtt...

Van értelme most délelőtt tesztelnem? Nehéz a várakozás.

Figyelt kérdés

Nem nagyon bírom a várakozást... :(

Szerintetek, ha április 26-án jött meg utoljára (5 napig tartott) és átlag 32 naposak a ciklusaim, akkor kb. a 16.-on volt a pé-m és most vagyok a 30. napon akkor ha most délelőtt tesztelnék az értelmetlen vagy lehet hogy halványan már jelezne???

Mert ugye elvileg beágyazódás 7-10 nap plusz 2-3 nap mire jelez a teszt az határeset...



2012. máj. 25. 09:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha április 26-án volt meg utoljára, akkor - a Te becslésed szerint - május 11-én volt ovud, ami azt jelenti, hogy ma 25-e van, tehát azóta pont két hét telt el.

Szerintem megpróbálkozhatsz egy 10-es teszttel, de tényleg ne légy csalódott, ha esetleg negatívat mutatna.

Majd írj, hogy mi lett!

Drukk!!!

2012. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Már én is izgulok :D
2012. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
De izgi! :D
2012. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Várjuk a választ!:)
2012. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szia!Itt egy sorstárs!:) én totál ugyanígy vagyok!!Ha jól érzékeltem pointosan ma 2 hete volt ovum és reggel együtt is voltunk előtte 2 nappal is tegnap délután csináltam egy tesztet én hülye persze totál negatív lett azóta semmi de van néha megjön érzés.Annyira sz..r ez az egész én sem nagyon bírom a várakozást de már így több mint 4 év után most megint türelmetlen vagyok...csak azért mert kiderült mitől nem sikerült kaptam rá gyógyszert stb. és lassan illő lenne sikerülnie:)szóval ha holnap reggelre sem jön meg akkor talán reménykedem.A melleim nagyon érzékenyek de ez máskor is így van.
2012. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Drukkolokneked.Ensajnadelutannagyongyengen,devereznikezdtem.:(majdirjhogyveledmiahelyzet.Emelemnekedmajdorulhetunk.:)
2012. máj. 25. 17:41
 17/21 A kérdező kommentje:
Bocsanatatelefonomvalamiertnemteszkozt.:)
2012. máj. 25. 17:42
 18/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom..de azért még ne add fel amíg rendesen meg nem jön.Én meg délután óta elég erősen görcsölök időnként szerintem holnapra engem is meglátogat:(azért még írok.
2012. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mi a helyzet?

Kíváncsian várom a teszt eredményét.

Teszteltél reggel?

Mi az eredmény??????

2012. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Mint már írtam sajnos megjött, így nem teszteltem... :(

szombat-vasárnap nagyon erősen véreztem. Hétfőn és ma már csak épphogy. Lehet, hogy jobb is hogy nem teszteltem. Köszi mindenkinek, hogy írtatok.

2012. máj. 29. 07:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!