Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan maradhatok babás a...

Hogyan maradhatok babás a clostitól, ha az elvékonyítja a nyálkahártyát?

Figyelt kérdés

Az előző dokim írt fel closti kúrát, mert állítólag nagyon megvastagodott a mnyhártyám. Akkor ő azt mondta hogy azalatt védekezzünk, bár úgysem fogok ezidő alatt teherbe esni. Itt viszont rengeteg clostit kismama van.

Most orvost váltottam és ő is clostit írt fel a peteérésre, meg még lesz vérvétel meg ilyenek is. De ha elvékonyítja akkor hogy ágyazódik be a baba?


2009. jún. 29. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez bonyolult,nem biztos,hogy elvékonyítja minden esetben.Most is vékony?De figyeld meg.hogy ahogy szeded meg fog vastagodni,nálam ez történt.
2009. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos a closti nagyon is elvékonyítja a méhnyálkahártyát. amit tudsz tenni: aspirin protect, e vitamin és robitussin köptető a closti mellé.
2009. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 3. clostys hónapom, ma voltam ulrahangon, és 11mm-es volt a nyálkahártya!
2009. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most szerintem nem vékony, mert amikor vastag volt akkor fájdogált így a hasam.

Köptető?? Ezt komolyan írtad?? Az miért kell? Hogyan hat a méhnyálkahártyára?

2009. jún. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!