Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok véleményt kérnék!...

Lányok véleményt kérnék! Lehet valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam hogy este nyolc után csináltam tesztet, és többen azt mondták hogy 2 csíkos csak a második annyira halvány hogy joformán nem látszott. Na ma ugye én vettem egy másikat, vizeletsugaras teszt. Azt ahogy pisilek oda kell tartani??? Mert most olvastam. Én egy kis tartóba pisiltem és belemártottam. Rosszul csináltam???
2009. jún. 30. 21:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?amugy igen a vizeletsugaras azért vizeletsugaras mert a vizeletsugárban kell tartani....na ezt jól leírtam :)
2009. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit,jól csináltad
2009. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

vagy vizeletsugárba kell tartani, vagy fel kell fogni a vizeletet és abba kell belemártani

jól csináltad

2009. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak azért mert ugye a másik olyan halványan de 2 csíkos volt, de ez negatív. Azért kérdeztem. De azért köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 30. 22:01
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél mégegyet és egy reggeliből csináld meg.
2009. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy kevésbé volt érzékeny az a teszt ,mint az első,de lehet hogy a másik meg csak szellemcsíkos volt:-(

remélem csak az első:-) csinálj mégegyet holnap reggel elméletileg naponta erősödik a csík ha pozitív a HCG mmiatt:-) drukk :D

2009. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Várok pár napot. Az első tesztem Medi-Lab volt a másik valami Maria.
2009. jún. 30. 22:19
 8/23 anonim ***** válasza:
med-labról csak jókat hallottam,de a másikat nem ismerem:-) drukkolok neked:D reggeli pisiből csinálj még egyet valamelyik ismerttel Lily-vel szoktak még meg Clear Blue-val
2009. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
nyugodtan márthatod a vizeletsugarast
2009. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nah mi lett a teszteredmény?
2009. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!