Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok véleményt kérnék!...

Lányok véleményt kérnék! Lehet valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam hogy este nyolc után csináltam tesztet, és többen azt mondták hogy 2 csíkos csak a második annyira halvány hogy joformán nem látszott. Na ma ugye én vettem egy másikat, vizeletsugaras teszt. Azt ahogy pisilek oda kell tartani??? Mert most olvastam. Én egy kis tartóba pisiltem és belemártottam. Rosszul csináltam???
2009. jún. 30. 21:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
én is sok jót hallottam a BMC-ről ne aggódj addíg próbálj nem stresszelni ezen ,bár én mondom aki már alig várja a 27-ét:D kitartás minden okés lesz, sinen vagy!!
2009. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hát most abszolút nem stresszelek a babán, sőt eszembe se jut, sajna fogászatra járok, a fájdalom minden mást elfeledtet:-(( Csak félelem van bennem:-(
2009. júl. 28. 21:36
 23/23 anonim ***** válasza:

nem kell,lehet kapsz egy gyogyit és babás is leszel:D

én mondjuk már több mint fél éve dokihoz járok és végre most jutok el a BMC-be:D azt ondták ott jó kezekben leszek :D

2009. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!