Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok véleményt kérnék!...

Lányok véleményt kérnék! Lehet valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam hogy este nyolc után csináltam tesztet, és többen azt mondták hogy 2 csíkos csak a második annyira halvány hogy joformán nem látszott. Na ma ugye én vettem egy másikat, vizeletsugaras teszt. Azt ahogy pisilek oda kell tartani??? Mert most olvastam. Én egy kis tartóba pisiltem és belemártottam. Rosszul csináltam???
2009. jún. 30. 21:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nagatív a tesztem, de még mindig nem jött meg, semmi folyásom sincs, mensis jelek se, junius végére nem vártam. Vajon mi lehet a gond??
2009. júl. 4. 22:06
 12/23 anonim ***** válasza:

lehet valami hormonzavar is :-( mindenképpmenj nőgyogyászhoz,mert én is így voltam csak barnázgatok azt sem rendszeresen és kiderült hogy PCO-s vagyok,ha szeretnél babát minél előbb ki kell deríteni mi a gond:(

drukk

2009. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
elfelejtettem kérdezni hogy még mindíg nem jött meg? csináltál még egy tesztet? aztán ha nem akkor mindenképp doki
2009. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Persze csináltam tesztet, voltam laborban is minden negatív lett. Kaptam megint Norcolutot! :-(((
2009. júl. 11. 12:28
 15/23 anonim ***** válasza:

ó te szegény! fel a fejjel,menj járj mindennek utána:D

én is megyek meddőségibe jövő hónapban:D

2009. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Hova kell menned??? Engem beküldtek János korházba!
2009. júl. 18. 09:50
 17/23 anonim ***** válasza:
nekem is oda kell mennem:D Szűcs doki lesz akihez megyek és 27-ére (aug) kaptam időpontot
2009. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én szeptember 17re kaptam:-(
2009. júl. 25. 10:03
 19/23 anonim ***** válasza:
jah sajnos nekem is 2 hónapot kell várnom hogy elsőre bejussak:-(június elején kértük az időpontot.. hát ez van.. de már sinen vagy ott megnéznek mindent nem kell attól tartanod,hogy valamit nemvesznek észre:D
2009. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát ha van valami biztos észreveszik ha már a sima vizsgálatokon nem:-( Egyik ismerősöm is oda ment, a nőgyógyász meg a dokik nem találtak nála semmit, a meddőségin 27 apró cisztát találtak a petefészekben:-( Remélem én nem leszek így:-(
2009. júl. 25. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!