Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja holnapra/holnaput...

Ki nem varja holnapra/holnaputanra? Hogy vagytok? Teszt?

Figyelt kérdés
Nekem holnapra vagy szombatra nem kellene megjonnie.De ma reggel sajnos ugy ebedtem, hogy gorcsol a hasam, mintha meg akarna jonni...:-( Es ma csinaltam egy tesztet ami negativ lett!:-( Valahogy ugy erzem, hogy most se jott ossze. Ti hogy vagytok?
2009. júl. 2. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szia én vasárnapra nem várom de nem sok reményt füzökk hozzá!!!

[link]

ez a görbim!:((((

2009. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nagyon szép a görbéd!Nyugodtan reménykedhetsz!
2009. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia Én holnaputánra nem várom. Lentebb írtam, de csak egy válasz jött, hogy már négy napja van tojásfehérjés váladékom, néhol több néhol kevesebb. eddig ilyet nem észleltem. Ill. most délutántól mintha zsibbadna a mellbimbóm ahhoz hasonló érzésem van!

Drukkolok Mindenkinek!


[link]

2009. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szian én tegnapra nem vártam és ma észrevettem hogy van egy kis rózsaszines váladék mintha megjönne kicsit mensziszerü érzésem van ,teszteltem de negativ nem tudom hogy most megjön vagy beágyezódási tünet.még bizakodom hogy nem menszi lesz.
2009. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ááá hidd el nem mert akkor ma egy kicsit visszakellet volna mászni a hönek megmutilom az elözö havit arra is mindenki azt mondta babás és nem !!!

[link]

2009. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mér kéne visszamászni?Nagyon szép a görbéd,hidd el,jókor is voltatok együtt,szépen fent is van a hőd,ennyi.Én bizakodnék a helyedben!:)
2009. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
már nem merek , inkább ez mint csalodjak :((((
2009. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudod,a pozitív hozzáállás nagyon fontos!!!
2009. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen csak lemerültem sajna , ja és closits honapok voltak!!! ez a második!:((
2009. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy ennyien osszejottunk!!:-) En ebben a honapban felhagytam a homerozessel es az ovu teszttel! Csak a kozepidoben voltunk egyutt ketnaponta! Mar elegem volt az allando mericskezessel! Tuneteitek vannak? Mikor teszteltek?
2009. júl. 2. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!