Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete kidetult hogy terhes...

1 hete kidetult hogy terhes vagyok, pedig vedekeztunk. Ferjem meg varni akar a gyerekkel 2,3 evet. Ha elmondom neki akkor biztosan csak azert tartana meg mert mar megvan. Ti szolnatok neki hogy elvetetitek vagy csak utana?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 12:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy az övé is a baba, mint a tied.Joga van tudni.Gondoljátok meg, mert ha elveteted, akkor nem biztos ,h 2-3 év múlva hipp-hopp teherbe esel.Vidd el ultrahangra magaddal...meghallja kicsi szívdobogását és elolvad :D

17hkm

2012. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Egy rosszkor érkező baba eléggé meg tudja viselni a kapcsolatokat, de egy kaparás(eltitkolt meg pláne) szintén, szóval, a legjobb ha leültök és megbeszélitek, hogy melyikőtök számára melyik a legelfogadhatóbb. A kiscipős dolog mag nagy baklövés, mert ezzel azt sugallod, hogy te mindenképpen meg akarod tartani. Azért jó lenne meg tudni, hogy neki valójában mi a véleménye erről nem pedig ráerőltetni azt amit te akarsz.
2012. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Ezt a kiscipőcskét túlzásnak érzem, hisz nem arról van szó, hogy régóta hőn áhított baba érkezik...

Beszélgetnetek kéne, nem pedig a "nagy hírt" közölni...

Szerintem.

2012. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mit szolt:)
2012. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

1 éve voltam a párommal, és becsúszott a baba. Nem terveztük, megbeszéltük a dolgot, és egyikünk se akarta elvetetni, pedig a párom nem igazán akart babát, sőt nem is tervezte, de nagyon örült mikor jött, és nagyon szerette. Úgyhogy meg kell beszélni a férjeddel, mert hanem rámehet a kapcsolatotok, és tényleg egy kapcsolat bizalmon alapul, és ha ezt elhallgatod akkor a bizalom megrendül, főleg egy ekkora döntésnél, ami rá is tartozik.


Majd írd meg mit szólt.

2012. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
41%
Semmiképp nem vetetném el,még akkor sem,ha Ő nem akarná a babát...beszéld meg vele a dolgot!Szerintem örülni fog,,mert mire is várnátok(bár nem tudok semmit az életetekről)!
2012. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 mizuzizu92 ***** válasza:

Nem azt kérdezte hogy ti, megtartanátok e vagy nem !

Beszéljétek meg , mert tényleg megviselheti a kapcsolatokat.

A barátnőm úgy fogja majd elvetetni, most hogy a párja várja a babát de a csajszim nincs még 18 éves csak 30.án.

Ha ez kifog derülni a srác kivágja a csajt, persze itt házasság van meg ilyesmi szóval így ketöttöké a döntés , nem csak a tied .

2012. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Azért egy 17 évesen véletlenül becsúszott baba nem azonos azzal, mint egy házasságban.
2012. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 mizuzizu92 ***** válasza:
És én ezt nem is írtam hogy azonos , kezdjük ott hanem csak a barátnőm verzióját de ha jobban elolvasnád amit írtam a végére köszi .
2012. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy irtatok, nagyon jol esett es segitett. nsgyon.ketsegbe voltam esve mert vedekeztunk es ugy jott ossze , pedig az elmult 8 evbe nem volt semmi gond.(ennyit a vedekezesrol)

Azert akart meg varni, mert a szulei hazassaga is tonkrement mer a gyerekekkel foglalkoztak nem egymassal.

Mar reg ota vagyunk egyutt es szerintem azok kevesek koze tartozom akik azt mondhatjak hogy 1 percet nem bantam meg a hazassagunkba.

feltem a reakciojatol, hogy nem orul vagy nem ugy reagal ahogy szeretnem.

en nagyon vartam mar hogy vegre lehessen babam.

Ezert gondoltam hogy elvetettem, de kicsit kesobb rajottem hogy butadag volt mert ha szeret akkor megtartjuk.

hazajott vacsoraztunk. es amikor bementunk a szobaba akkor elmomdtam nem adtam oda semmit csak elmondtam hogy kisbabank lesz.

NEM mondott semmit egy jo fel percig aztan megolelt es megpuszilta a hasam.

Amit vettem reggel adom oda :)

Aztan egy csomo kerdest feltett hogyan? en orulok neki? kisfiut szeretnek vagy lanyt?

szoval igy sikerult :)

koszi nektek is hogy batoritottatok.

2012. jún. 9. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!