Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete kidetult hogy terhes...

1 hete kidetult hogy terhes vagyok, pedig vedekeztunk. Ferjem meg varni akar a gyerekkel 2,3 evet. Ha elmondom neki akkor biztosan csak azert tartana meg mert mar megvan. Ti szolnatok neki hogy elvetetitek vagy csak utana?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 12:43
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Oww kicsit izgatottan jol elirtam szoval a szulei miatt akae vaeni a babaval. es azert gondoltam arra hogy elvetessem mert varni akart meg
2012. jún. 9. 23:03
 32/36 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy így alakultak a dolgaid :)
2012. jún. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Mondtam Én,hogy örülni fog!Gratulálok!Minden jót!Sok boldogságot!
2012. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 mizuzizu92 ***** válasza:

Gratulálok nagyon jó hogy örült neki , sok sok boldogságot a továbbiakban.

És boldog baba várást !!!

30 hkm

2012. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Gratulálok és nagyon sok boldogságot nektek! :)
2012. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megfogadtad a tanácsunkat, annak meg mégjobban, hogy a párod jól fogadta. Amúgy ne hari, de ilyen indok miatt nagyon nagy butaság lett volna végetvetni a kis csüpség életének. Hisz attól, hogy a szülei élete így alakut a tietek lehet más. Csak rajtatok múlik!

Sok boldogságot, egészséget!

12 hmk

2012. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!