Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most, hogy van a sok...

Akkor most, hogy van a sok pattanás jot jelent vagy nem? Valaki írja már le mi jelent jót, és mi nem?

Figyelt kérdés
Nekem sok pattanásom van(a menszi előtt nem szokott ennyi lenni).És a hasam is szurkál.Akkor most mit jelent mindenki mindig mást ír.Egyik ezt másik azt veszekednek rajta.valaki írja már le akkor mi jelent jót.
2009. júl. 4. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
teherbeeséssel kapcsolatban a pozitiv teszt jelent jót, valamint az esélyes időpont. A pattanásoknak ehhez semmi köze. Valakinek ilyen a hormonháztatása valakinek olyan.
2009. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenki mást ír!Tudom nincs két egyforma szervezet de nehéz eligazodni a dolgokon.
2009. júl. 4. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinél mást jelent...

Nekem pl. első terhességemnél voltak pattik, a másodiknál és harmadiknál nem...

2009. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pattik a terhességemnél és a menszi előtt is voltak
2009. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem terhességnél nem voltak pattik. Mensi elött van amikor van, van amikor nincs. Tehát még egy adott embernél sem jelez semmit. Szerintem aki már ezt is figyelgeti babatervezésnél, az menjen inkább pszihologushoz, mert az már tényleg korós. Összeveszni ilyenen pedig nagy butaság.
2009. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a progeszteron okozza, hogy csúnyább lesz a bőröm, ami a mensit követően elmúlik. általában a progeszteron felelős a pattanásokért, az ösztrogén pedig a szép bőrért. attól függ, hogy kinek mit jelez, hogy a hormonháztartásod milyen. ösztrogén a hónap második felében csak akkor van, ha teherbeesel, de mivel akkor a progeszteron is megemelkedik, a bőröd nem igazán jelzi előre, hogy terhes vagy-e...


az nem jelent semmit, hogy eddig mensi előtt nem volt, mert befolyásolja az is, hogy éppen mit ettél... drukkolok, hogy baba legyen, de ezt tényleg a teszt fogja eldönteni és nem a bőröd.

2009. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!