Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki ugy teherbe...

Esett már valaki ugy teherbe h. feladta a probálkozást?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják h.ne stresszeljek a babon...hanem kössem le magam...valakinek bevált??

2012. jún. 19. 07:49
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

hat koszonom a kedvessegedet.

Igaz picit osszetortem de csak talpra allok...

de vegre elertem h.elkezdik a kivizsgalast...amit eddig nem akartak...

2012. jún. 26. 12:34
 22/37 anonim ***** válasza:
Meg a rokonok kollégák idegesítő kérdése hogy mikor lesz már gyerek? Engem ez szokott kikészíteni.
2012. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Megértelek! És ilyenkore nehéz olyan választ adni, hogy hogy tényleg elhitesd velük, te még nem akarsz gyereket.

Hát igen, minél tovább vársz a babára, annál nehezebb elviselni az ilyen dolgokat.

Én már nem is igazán szeretek kisgyereket (főleg csecsemők) közelében lenni...

2012. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Hat igen megertelek titeket...

A szomszedom 2 hete szult...nao mint nap latom a baboval...fajdalmas erzes.

foleg h.ezt igazsagtalannak tartom...masnak sikerul,de nekem nem....

aki nem akar babat...rogton osszejon...

2012. júl. 2. 12:57
 25/37 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Hát igen, tud ám irigykedni az ember, ha nagyon akar valami. Sajnos ez ellen nem lehet mit tenni. De persze nem kell túlzásba vinni.

Én most kivételesen már nagyon várom, hogy megjöjjön, mert utána kezdünk egy gyógyszeresen támogatott hónapot ahol nagyon jó esélyekkel indulunk.

2012. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
NAgyon szorítok hogy legalább neked sikerüljön...
2012. júl. 3. 10:21
 27/37 anonim ***** válasza:
Én (mi) 2 baba elvesztése után mondtam azt,hogy 1 évig nem szeretnék gyereket....Aztán még abban az évben pár hónappal a műtét után(be kellett fejezni az elhalt terhességet) pozi lett a teszt. Eredménye a 4 éves fiam :-)))
2012. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólásokhoz....ÉN MINDIG MINDENHOL PICI BABÁKKAL találkoztam mikor a mi babáink elmentek... SZAR VOLT!!!!
2012. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Ne azt csináld, hogy nem gondolsz a babára, hanem sok egyéb másra gondolsz. Pl a sport az jó, meg járjál masszőrhöz, az is jó. Csináljatok egy wellness hétvégét, vagy egyszerűen otthon ejtőzzetek. menjetek moziba, sétáljatok hétvégén, kirándulgassatok. Szóval sok örömöt szerezz magadnak, kényeztessed magad.


Mi tavaly nyáron már több mint egy éve próbálkoztunk, nem jött össze. Utána egy közös estét csináltunk itthon, fürdősó, lágy zene, gyertyafény stb, kis borozás, és tényleg csak arra figyeltünk, hogy együtt vagyunk és szeretjük egymást.


3 hónapos baba anyukája.

2012. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

De jó nektek!! Én is próbálok lazítani,de annyira nehéz.Főleg most h.elkezdik a kivizsgálást....

Remélem én is tesztelek majd 1x pozitívat....

2012. júl. 17. 10:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!