Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki ugy teherbe...

Esett már valaki ugy teherbe h. feladta a probálkozást?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják h.ne stresszeljek a babon...hanem kössem le magam...valakinek bevált??

2012. jún. 19. 07:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Két olyan ismerősöm van, akinél beültetés előtt mondták, hogy terhesek. Mindkettejüknél évekig tartó próbálkozás után jött ez a váratlan jó hír, és mindez a lombik kapujában.


EGyiküknek kisfia lett, ő már egész nagy, a másikuk nemsokára szüli meg a kislányát.


Minden jót kívánok nektek!

2012. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Ja és olyan ismerősöm is van, akik örökbe fogadtak egy kisfiút, és ezek után esett teherbe a csaj kétszer is!

Most így van három gyermekük. :)

2012. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Itt vagyok Én is!2 és fél év után,két sikertelen inszem után spontán baba...nem is gondoltam rá...sajnos elment..:(
2012. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Mi fél évig próbálkoztunk, majd azt mondtam, hogy nem érdekel, legalább fogom magam és kiutazok külföldre a nyáron... következő hónapban már ott csücsült a pocakban. :)
2012. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Az első gyermekem rögtön az első hónapban sikerült, a másodikra majdnem egy évet várnunk kellett. Mivel ekkor már nem voltam túl fiatal, nem volt sok idő várakozni, s ahogy teltek a hónapok, úgy éreztem, kifutunk az időből. Ettől még jobban megijedtem. Végre nagy sokára kivizsgáltak, ahol megállapították, hogy cisztáim vannak a petefészekben, ráadásul kevés az egyik hormonom. Ezek után azt mondta a dokim, hogy gyakorlatilag gyógyszeres támogatás nélkül nem fog sikerülni a baba. Nagyon sokat sírtam abban az időben, minden havi időpontjában reménykedtem hátha, aztán mégsem. Menet közben rengeteg mindent megtettem a sikerért, de akkor még hiába. Miután mondta a dokim, hogy következő havi után kezdjem el szedni a hormonpótló gyógyszert, megírta a receptet, félig meddig beletörődve jöttem ki a rendelőből. Úgy voltam vele, hogy ok. nekem csak gyógyszerrel lehet babám. A köv. mensi, amikortól szednem kellett volna a gyógyszert, már nem jött meg. Miután már nem görcsöltem rá a témára, elengedtem magam és úgy éreztem, hogy na jó, ebben a hónapban nem lesz ebből semmi, talán ez segített.


Szívből kívánom, hogy Neked és mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, mielőbb teljesüljön az álma!!!

2012. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Én 17 éves korom óta őrülten vágyok saját gyerekre, csak elég nehezen találtam rá az igazi apajelöltre:)

Egy évnyi próbálkozás, és sok sírás, sok negatív teszt után sem akartam feladni, nem tudtam elfogadni hogy sokak szerint amíg nagyon akarom, nem fog összejönni. Nem is adtam fel:) Folyamatosan szedtem a kismamavitamint, vettem a kismamás újságokat, nézem az összes kismamás tv műsort, ilyen témájú könyveket olvasok. Ez köt le:) És lám, így is sikerült, tegnap szépséges poziotív lett a tesztem!!!!!

Sokféle ember van, sokféle történet. Van, akinek tényleg akkor jön össze, amikor szinte faladja, amikor nem figyel semmire. És van aki nem adja fel, és így is összejön:) Mindenkinek sikerülni fog, így vagy úgy, de egyszer mindenkinek lesz egy gyönyörű kisbabája:)

2012. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Gratula nektek...barcsak én is mondhatnék ilyen storit
2012. aug. 8. 14:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!