Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani Miskolcon a Semmelweisben egy jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
ha magánrendelés árat is tudnátok mondani, azt megköszönném! Lőkösről tudom, hogy 9000 egy alap vizsgálat, de azt nagyon drágának találom, bár lehet el vagyok tévedve ezzel kapcsolatban. Dr. Fenesihez mennék legszívesebben, de nem tudom milyen árakkal dolgozik. ha jó orvost tudtok sztk rendelésen ,annak örülnék a legjobban! (sajnos szűkösek a keretek...)

2012. jún. 29. 11:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Sándor Csaba valóban fantasztikus!!!
2012. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

00:18-as vagyok

Ezt találtam Sándor Csabáról a neten:

Név: Dr. Sándor Csaba

Szakma: Nőgyógyászat

Telefon: 46/505-022; 505-023

Rendelés helye: 206

Szakrendelő címe:3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky út 45.

Rendelési idő:

Hétfő: 18.00-19.00

Csütörtök: 18.00-19.00

Beutalóköteles? nem

Plusz információ: 46-555229


Persze nem kell időpont, érkezési sorrendben mennek a dolgok.

2012. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
hmmm, eddig meggyőztetek! úgy néz ki, hogy őt fogom felkeresni! :) de várom az esetleges többi "kedvesdoki"lehetőséget is! :)
2012. júl. 13. 19:27
 14/36 anonim ***** válasza:

S.Cs.hoz menj!!!

Nem pénzéhes, alapos,megbízható!

Én is ajánlom!!!

2012. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, mostmár biztos, hogy őt választom, főleg, hogy pozi lett a tesztem, így már esedékes is lesz! akkor azt mondjátok időpontot sem kell kérnem??? vajn sztk rendelése is van, vagy inden alkalommal magánrendelésre kell majd mennem??? előre is köszönöm a további segítséget! :)
2012. júl. 21. 08:09
 16/36 anonim ***** válasza:

Magánrendelésen 4-5x kell megjelenni. Én voltam 7, 8, 12, 22, 31 hetesen eddig, a méhszájvizsgálatokon. Majd a 37-38. héten megyek megint. Az UH-kra és az NST-re a kórházba kell bejárni, tehát az ingyenes. Ha meglát a doki, a kórházban úgyis leellenőrzi a papírjaid. :) A védőnő amúgy mond mindent mikor hova kell menned. :) Nekem van egy listám is róla. Ha gondolod, majd megosztom veled. :) A vérvételeket is SZTK-san végzik. :)

32+2 hkm :)

2012. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Bocsi azt elfelejtettem, hogy én azért voltam többször, mert bevéreztem az elején, és visszarendelt ellenőrzésre.
2012. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Nem KELL x alkalommal megjelenni a magánjában!!! Te döntöd el, hogy oda mész vagy a kórházba!

S.Cs. nem pénzéhes! Ez abban mutatkozik meg, hogy nem csak a magánjába rendel vissza örökké!

Sok doki ezt csinálja de Ő nem!

A MÁVba pedig csak elmész és kész. Nincs időpontosztás. Azért előtte jó felhívni a MÁV portát, hogy nem marad -e el véletlenül a rendelés.

2012. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

oké, azt hittem vettem az infókat, bár még kicsit zavaros. azért amit írtatok telszámot S.Cs.-hoz, azt felhívom, érdeklődök, mi merre hány méter! és igen, kedves válaszoló, érdekelne a listád! :) még semmit az ég világon nem tudok terhességről, meg hogy milyen vizsgálatok vannak azon kívül, hogy kiirta a tervezettbaba.hu, hogy aug. 3.án menjek el az első vizsgálatra. :)

nah mindegy, remélem tényleg rendes meg legfőképp jó szakember lesz ez a S.Cs.! drukkoljatok ,hogy minden zökkenőmentes legyen! és még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2012. júl. 22. 12:19
 20/36 anonim ***** válasza:
Mi az ami zavaros? Kérdezz bátran!!!
2012. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!