Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani Miskolcon a Semmelweisben egy jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
ha magánrendelés árat is tudnátok mondani, azt megköszönném! Lőkösről tudom, hogy 9000 egy alap vizsgálat, de azt nagyon drágának találom, bár lehet el vagyok tévedve ezzel kapcsolatban. Dr. Fenesihez mennék legszívesebben, de nem tudom milyen árakkal dolgozik. ha jó orvost tudtok sztk rendelésen ,annak örülnék a legjobban! (sajnos szűkösek a keretek...)

2012. jún. 29. 11:04
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
dokit kell váltanunk.... Dr S. Cs. már nem szüleszt sajnos... nagyon szomorúak vagyunk! :S
2012. aug. 27. 06:36
 32/36 anonim ***** válasza:
Igen írni is akartam, múlt pénteken a kislányom úgy döntött, hogy itt az ideje, hogy kibújjon. Már én is ügyeletesnél szültem, mert Sándor dr táppénzen volt. Nem is jön vissza a kórházba, szívproblémája van. :( A magánpraxisa megmarad, de se szülést, sem műtétet nem válla ezentúl. :'(
2012. aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Látom már nem mostani a kérdés,de azért írok!

Én Fenesihez járok és abszolút meg vagyok vele elégedve!

Nem tudom mitől pénzéhes első alkalommal fizettem 8000.-(vizsgálat,rákszűrés,uh),4000.- fizetek ha vizsgál vagy uh-zik, és 2000.-fizetek ha kontrollra megyek!Ha receptet iratok 500.-!!!

Volt szerencsém Sikóhoz is első alkalom 13ezer, kontroll 10ezer!

Én csak ajánlani tudom Fenesit,sokkal korrektebb az árai!

Remélem tudtam segiteni,bár már nem mai a kérdés...:)

2012. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
és már szültél nála? ha igen ott hogy viselkedik? normális?
2012. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Sajnos,én meddőségire járok hozzá,így még nekem ez egy kicsit odébb van!!!:(

Te már terhes vagy azért érdeklődsz a szülés után?

2012. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon szimpatikus volt Fenesi,de elijesztettek tőle... hát már mindegy. végül is átmentem a megyeibe Dr. Gubás Péterhez. fiatal,kedves. eddig meg vagyok vele elégedve! :)
2012. okt. 4. 04:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!