Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nagyon halvány pozit...

Egy nagyon halvány pozit teszteltem, és egy hete késik. , holnap tesztelek újra,10 hónap után összejött volna? Milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 33-ik napon kb. 26-28 napos szokott lenni a ciklusom, és most készültem endokrinológushoz, lehet hogy most összejött volna?


Képet nem teszek fel mert annyira halvány, hogy a képen nem is látszik...

Amúgy a tesztet a 30-ik napon csináltam és azóta pecsételek felváltva, egyik nap igen egyik nap nem... Meg görcsölök mintha meg jött volna...

Már nem merek bízni se, de remélem a holnapi teszt már pozi lesz :D

Kérlek szurkoljatok, mert most nagyon kivagyok... :D


2012. júl. 2. 10:48
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Akkor az már jó jel ugye, ha a méhnyálkahártya vastag? Kár hogy mást nem látott :D
2012. júl. 3. 17:37
 22/39 anonim ***** válasza:

Hát hogyne lenne :P Illetve ott van: kerekded képlet:))))) Van ott valami:)))))


Mona

2012. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm, olyan boldog vagyok! Köszönöm nektek, 12 cikluson keresztül annyi mindenre kaptam itt választ, és már tényleg azt hittem, hogy nem... és akkor most... komolyan nem hiszem el.. :D De majd írok még csütörtökön is :D
2012. júl. 3. 17:49
 24/39 anonim ***** válasza:

Gratulálok:))))))))))))))))))))

És írj majd:)))

(Én is csütörtökön tesztelek...Te görcsöltél előtte?)


Mona

2012. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Ha mensi görcsre gondolsz akkor igen! Még most is görcsölök, olyan mintha meg akarna mindjárt jönni...

Ha a rágörcsölésre gondolsz, akkor igen, a kezdetektől görcsöltem, most kb 3 hónappal ezelőttig.., mert most volt más ami elvonja a figyelmemet.. :D

2012. júl. 3. 18:27
 26/39 anonim ***** válasza:

Mensis görcsre gondoltam, de köszi :D:D:D

Szabad tudni, h mi vonta el a figyelmed?:P


Mona

2012. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Májusban meghalt sajnos anyósom, és ez most minden figyelmemet lekötötte, és mivel én ápoltam, ezért a temetés után sürgősen munkát kellett találnom, ezért el voltam foglalva más gondolatokkal..
2012. júl. 3. 19:06
 28/39 anonim ***** válasza:

Gratulálok kismama :) Nagyon irigyellek :$

Sok-sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek :)

2012. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Ma reggel voltam a dokinál elküldött újra ultrahangra és vérvételre és mondta, hogy kérdezzem meg mikorra lesz meg a vérvétel és akkor menjek vissza hozzájuk.

Elmentem és az ultrahangos nőből annyit sikerült kiszednem, hogy a Hcg 75 volt 2 napja, azt se tudom, hogy ez most jó vagy rossz, meg hogy minden változatlan..

Viszont tegnap csináltam egy újabb tesztet kíváncsiságból és dupla olyan erős lett mint a 2 nappal ezelőtti..

Majd olyan 3 fele megyek vissza és akkor remélem már tudnak valamit mondani, mert most már nagyon félek.. :(

2012. júl. 5. 09:54
 30/39 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok neked és nagyon jó babázást kívánok!!!!! Sok örömöt, boldogságot!!! Ami ugye már van is most is! :))))))
2012. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!