Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nagyon halvány pozit...

Egy nagyon halvány pozit teszteltem, és egy hete késik. , holnap tesztelek újra,10 hónap után összejött volna? Milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 33-ik napon kb. 26-28 napos szokott lenni a ciklusom, és most készültem endokrinológushoz, lehet hogy most összejött volna?


Képet nem teszek fel mert annyira halvány, hogy a képen nem is látszik...

Amúgy a tesztet a 30-ik napon csináltam és azóta pecsételek felváltva, egyik nap igen egyik nap nem... Meg görcsölök mintha meg jött volna...

Már nem merek bízni se, de remélem a holnapi teszt már pozi lesz :D

Kérlek szurkoljatok, mert most nagyon kivagyok... :D


2012. júl. 2. 10:48
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok! csináltam tesztet és halvány pozitív lett :D El se hittem, csak sírtam...

Mindjárt töltök fel képet egy perc.. :)

Csak elkövettem egy hibát, és elmentem az orvoshoz a párom kérésére, de természetesen nem látott még semmit..

2012. júl. 3. 16:46
 12/39 anonim ***** válasza:

Jajj.. nagyon örülök. :)

Tedd fel a képet! Hétvégére már egyértelmű pozi lesz, hidd el :)

Gratulálok :)

2012. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Nah itt a kép, sőt még az előzőt is kihalásztam a kukából, de mint mondtam nem látszik rajta képen semmi...


[link]


[link]

2012. júl. 3. 16:57
 14/39 anonim ***** válasza:
Én látok rajta valamit... :)))
2012. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Azonnal elküldött, ultrahangra, meg vérvételre is, de mondta, hogy 2 nap múlva menjek vissza újabb vérvételre, és akkor majd látjuk, hogy mi van, mert mondta, hogy annyit lát, hogy lesz belőle valami, de petezsákról szó se esett.. :(
2012. júl. 3. 16:59
 16/39 A kérdező kommentje:
De ugye nem baj, hogy még nem lát semmit? Hiszen még a teszt is nagyon halvány... ?? :( Csak azt hittem hogy legalább petezsákot már láthat..
2012. júl. 3. 17:00
 17/39 A kérdező kommentje:

Egyébként, nem tudom, hogy valaki kíváncsi-e rá, hogy honnan tudtam, hogy most lesz valami, mert az előző 12 ciklusban is mindig úgy éreztem :D


De most olyan dolog történt ami máskor soha... :) Igaz elég mulatságos, de hát na

A lényeg hogy nem tudtam nagydolgozni a wc-n, pedig nekem napi 2 a minimum..., de most 2 napig szorulásom volt...


na ilyen még soha nem fordult elő velem :D

2012. júl. 3. 17:02
 18/39 A kérdező kommentje:

Ezt írta a doki:


R. nagy uterus afv-ben, endometrium vaskos, 11 mm. Jobb ovarium mellett szorosan 8x8 mm-es kerekded képlet.


Ha valaki tudja ez mit jelent akkor segítsen légyszi.. :D

2012. júl. 3. 17:27
 19/39 anonim ***** válasza:
Endometrium a méhnyálkahártya:) Szép vastag:)
2012. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Az ovárium pedig a petefészked:)
2012. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!