Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nagyon halvány pozit...

Egy nagyon halvány pozit teszteltem, és egy hete késik. , holnap tesztelek újra,10 hónap után összejött volna? Milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 33-ik napon kb. 26-28 napos szokott lenni a ciklusom, és most készültem endokrinológushoz, lehet hogy most összejött volna?


Képet nem teszek fel mert annyira halvány, hogy a képen nem is látszik...

Amúgy a tesztet a 30-ik napon csináltam és azóta pecsételek felváltva, egyik nap igen egyik nap nem... Meg görcsölök mintha meg jött volna...

Már nem merek bízni se, de remélem a holnapi teszt már pozi lesz :D

Kérlek szurkoljatok, mert most nagyon kivagyok... :D


2012. júl. 2. 10:48
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gratulációt, de sajnos nagy rá az esély hogy méhen kívüli terhességről van szó.. ma délután tudom meg, hogy mi történt..
2012. júl. 5. 10:51
 32/39 anonim ***** válasza:
Szia! Mit mondott a doki?
2012. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Visszamentem az eredményért, és a Hcg kedden 78.8 volt, csütörtökön meg 124. Amire azt mondták, hogy picit alacsony, de ebből még bármi lehet. Saját számításaim alapján tegnap voltam a 17. dpo-n. (ez az előző ciklusok alapján egy tipp) szerintem, ahhoz képest ez annyira nem rossz eredmény! Meg hát hétfőre visszahívtak újra, addigra már minimum 500 nak kell lenni, és akkor van esélyem méhen belüli terhességre!

Az ultrahangon még mindig nem látható terhesség, se méhen b, se azon kívüli! Ami szintén jó hír, mert hétfőre már remélhetőleg látszik a petezsák!

A

Viszont a rossz hír az, hogy a petevezetékemben változatlanul ott van az a képlet, ami nem változott, ugyanakkora és ugyanott van.

Jah és a méhnyálkahártyám 11 mm-ről 13 mm lett. :)

Nagyon reménykedek, hogy jó helyen van a Kismanóm, és hétfőn megmutatkozik.


Tudom, hogy megvan rá az esély, hogy az a képlet lesz a Kismanó, de nagyon bízok, mert most annyira érzem, hogy jönni akar!!

2012. júl. 6. 10:56
 34/39 A kérdező kommentje:

Nagyon jó híreim vannak!! Igaz még majd most megyek vissza az orvoshoz, még a mai véreredményemet sem tudom, de az ultrahangon nagyon megleptek! :D


Mondta az ultrahangos, hogy 13 mm-es méhnyálkahártyámban talált egy 4 mm-es felritkulást :D:D:D:D:D

Igaz még petezsák nem látszik, de ez lesz a helye :D

El is sírtam magam egyből!

És kérdeztem, hogy akkor mi volt az a petevezetékben?

Mondta, hogy valószínűleg egy elpukkant ciszta, amit szerintem már nem is látott :D


De majd még ha lesz papírom délután akkor azt is leírom amit a doki mond! :D


Nem méhen kívüli :D:D Hurráááááá :D

2012. júl. 9. 11:45
 35/39 A kérdező kommentje:

Nah, megvannak az eredmények :D


Béta Hcg: 431,4


Ultrahang: R. nagy uterus afv-ben endometrium vaskos, 13 mm, benne 4 mm-es echomentes terület. Mko. norm. ovarium. Szabad folyadék nincs.


A Doktor Úr is meg ultrahangozott és azt mondta, hogy még csütörtökön egyszer menjek vissza és addigra már mindent lezárunk.


Ő még egy mini petezsákot is látott fejlődőben :D

2012. júl. 9. 15:40
 36/39 anonim ***** válasza:
jajj de jó, örülök neked. Remélem hamarosan én is ilyen hírekkel számolhatok be, 2,5 év után de jó lenne. :) Írj ha még lesz infód.
2012. júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
A történet vége vetélés lett sajnos...
2012. júl. 22. 11:09
 38/39 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Sajnos ez gyakran megesik, de legalább tudod hogy lehet babátok! Drukkolok hogy minél hamarabb jöjjön a Picuri!
2012. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most még ugye nem lehet pár hónapig próbálkozni, de utána szerintem össze fog jönni hamar.. :)
2012. júl. 22. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!