Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a mellékelt...

Belly91 kérdése:

Szerintetek a mellékelt képeken látható halvány második csík jelent valamit? (tegnap délután csináltam a tesztet) Vagy ha ez még negatívnak számít, akkor lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Lilly 20-as erősségű teszt, a csík szabad szemmel valamivel talán jobban látható, mint a képeken. Semmiképpen sem erős, tényleg az extrahalvány kategória, és azt sem nagyon tudom eldönteni hogy szürke vagy rózsaszín...én rózsaszínnek mondanám, de lehet hogy csak azért látom annak mert annyira akarom.


Belinkelem a ciklusdiagramomat is:

[link]


Ha ott volt a peteérés ahol a rendszer jelzi, akkor a teszt a 12. dpo-n délután volt, de lehetséges hogy csak júli 2.-n volt a peteérés, előző ciklus hossza alapján akkora jelezte előre a rendszer, illetve a hőből is úgy látszik hogy lehetett akkor, ez esetben ha így lenne, 8. dpo délutánján készült a teszt.



2012. júl. 11. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Teszek fel megint képeket, bár aki próbált már tesztet lefényképezni az tudja, hogy a kép nem olyan mint a valságban, kevésbé látszik rajta a csík, de azért szerintem látszik...és bár a képek alapján nem lehet eldönteni, de ez szerintem rózsaszínes és erősebb picit mint a multkori...szerintetek?


[link]

[link]

[link]

2012. júl. 16. 09:17
 32/63 Renike1984 ***** válasza:
Szia!Szerintem pozitív!Gratula!:-) Biztos még csak kevés a HCG a szervezetedben!Ha 10-es-el tesztelnél alighanem már egyértelmű lenne de szerintem még várj pár napot ha nem tudsz szerezni 10-es tesztet!Bár ha nagyon izgulsz tuti elő kerítenék valahonnan egy 10-es-et!:-))
2012. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok, 10-est csak netről tudnék, az meg mire ideér, addigra már úgyis erősödik a csík 20-as 25-ös teszten is ha van bent valaki...

Holnap szerintem megcsinálom a másik Lilyt, már csak azért is hogy azon egyáltalán lesz-e valami, plusz van még egy facelle műanyag borításúm, de ha kell inkább veszek még másfajtát mert a facellet a borítás miatt egy erősebb, legalábbis jól látható csíkhoz tartogatom, azon tervezzük megmutatni a szülőknek a jó hírt ha úgy alakul, mivel azt a teljesen zárt kupakos borítás miatt körbe lehet fogdosni nyugodtan :)

2012. júl. 16. 13:03
 34/63 Renike1984 ***** válasza:
Értem!:-) Akkor megy a drukk továbbra is!Majd írj mi volt!:-)
2012. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:

Én a digitális clearblue-ra esküszöm!

Nekem a nem várt napján kiirta rögtön hogy pozitiv és 1-2 hete történt a fogantatás.Sajnos kicsit drága,de nekem megérte:))

2012. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Teszteltem ma is ugyanolyan teszttel, ilyen lett:


[link]


Szerintem kicsit erősebb talán mint a tegnapi de még ez is halvány...

2012. júl. 17. 08:14
 37/63 anonim ***** válasza:

Ott az a csik,én látom,halk gratula:)

Én tegnap tezsteltem 10-es teszttel a 15 dpo-n és olyan halvány lett mint a tiéd:)

De a cb,totál pozitiv lett délutániból:)

2012. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 Jubilee ***** válasza:
Szerintem is ott van. Szurkolok nagyon!
2012. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is nagyon remélem hogy nem csak szellemcsík, bár rózsaszín és minden szögből látom simán, de azért nehezen merem elhinni, csapott már be szellemes teszt.
2012. júl. 17. 08:23
 40/63 Jubilee ***** válasza:
Tedd át a képet negatívba. Ha a negatívon "világít" a csík, akkor tuti ott van. :)
2012. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!