Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a mellékelt...

Belly91 kérdése:

Szerintetek a mellékelt képeken látható halvány második csík jelent valamit? (tegnap délután csináltam a tesztet) Vagy ha ez még negatívnak számít, akkor lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Lilly 20-as erősségű teszt, a csík szabad szemmel valamivel talán jobban látható, mint a képeken. Semmiképpen sem erős, tényleg az extrahalvány kategória, és azt sem nagyon tudom eldönteni hogy szürke vagy rózsaszín...én rózsaszínnek mondanám, de lehet hogy csak azért látom annak mert annyira akarom.


Belinkelem a ciklusdiagramomat is:

[link]


Ha ott volt a peteérés ahol a rendszer jelzi, akkor a teszt a 12. dpo-n délután volt, de lehetséges hogy csak júli 2.-n volt a peteérés, előző ciklus hossza alapján akkora jelezte előre a rendszer, illetve a hőből is úgy látszik hogy lehetett akkor, ez esetben ha így lenne, 8. dpo délutánján készült a teszt.



2012. júl. 11. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 Renike1984 ***** válasza:

Szia!Nekem is most derült ki hogy babás vagyok!Én 10-es One Steep teszttel teszteltem!12DPO-n még nekem se látott senki semmit szinte csak én!Ma reggeli a 16 DPO és íme!:-)

[link]

2012. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Tyűha, gratulálok Neked, boldog, problémamentes babavárást és szülést kívánok! Egyébként, én a 12. dpo-s teszteden már halványan de mintha látnám a második csíkot is. :) Az azutánikon pedig már egyértelmű. Tényleg hatalmas gratula :)
2012. júl. 11. 17:06
 13/63 Renike1984 ***** válasza:

Köszönöm!:-) Én a tiedén is mintha látnám azt a halványat amilyen nekem volt az elején!Szorítok hogy neked is erősödjön pár napon belül!:-)Majd írd meg mi volt kíváncsi vagyok!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

ez az én topikom így kezdődött minden nézd meg ha érdekel!Szorítok!:-))

2012. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 Renike1984 ***** válasza:
Ja és ha már nagyon kíváncsi vagy érdemes lenne 10-es erősségű teszttel reggeli elsőből tesztelned!;-)
2012. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
Hát, a reggeli még megoldható, holnap reggeliből akarok a másik 20-assal, 10-est sajnos nem lehet kapni itt ahol élek, neten meg már hiába rendelnék, mert mire ideér addigra hétfő lenne vagy inkább kedd, az még 4-5 nap, addigra meg már a 20-as vagy 25-ös is simán mutatja...
2012. júl. 11. 17:37
 16/63 Renike1984 ***** válasza:
Ez igaz!4-5 nap sokat számít!Akkor csináld azzal ami van reggel vagy várj még 1 napot és utána reggel ha ki bírod!:-) Majd írd meg mi volt!Drukkolok!:-)
2012. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Megcsináltam a másik tesztet, hááát, ahogy látom ez az igazi kegyetlen negatív fajta :(

És ma reggelre a hőm is leesett 36,7-re, úgyhogy ebben a hónapban már nincs miben reménykedtem, nincs mit várnom a mensin kívül :(:(

2012. júl. 12. 08:05
 18/63 A kérdező kommentje:

közben most nézem csak jött ki rajta csík....lehet hogy csak száradási csík, vagy szellemcsík?


Szellemcsíkról tudom hogy színtelen, szürke vagy fehér, és van egy érdekes tulajdonsága, hogy szemből sosem látszik állítólag, csak ha oldalra vagy fel-le megdöntöd a tesztet...


Ez rózsaszínes, és direkt letettem az asztalra vízszintesen, és felülről bámultam rá, látszik...de tényleg nagyon halvány, nem is tudom erősebb-e mint a tegnapelőtti....


nem tudom már mit higyjek...mindenesetre egy darabig nem tesztelek, legrosszabb esetben is max hétfőn kellene megjönnie, addig várok, ha nem jön addig akkor újat tesztelek.


Ettől függetlenül nagyon kíváncsi vagyok, a véleményeket várom és előre is köszönöm, csak nem akarok megint pénzt kidobni arra hogy tesztelgessek még, inkább várok addig amíg már tuti biztosat mutat.

2012. júl. 12. 09:36
 19/63 anonim ***** válasza:

Szerintem várj hétfőig.:)Drukkolok,hogy akkor 2 erős csíkot láss 2mp alatt mint én pár hónapja.:)Ne aggódj,h esetleg most nem sikerült,majd sikerül következő hónapban.Nekünk is fél év kellett....:)

23hkm

2012. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 Renike1984 ***** válasza:
Ha van halvány csík és szerintem még reménykedhetsz!Ha megnézed az én 11-12DPO-s tesztem azon is csak én láttam szinte!Viszont nekem 10-es tesztjeim vannak ahogy írtam is!Aztán szépen be erősödött mára!:-) Majd írd meg mi volt hétfőn!Megy a drukk addig is!:-)
2012. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!