Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a mellékelt...

Belly91 kérdése:

Szerintetek a mellékelt képeken látható halvány második csík jelent valamit? (tegnap délután csináltam a tesztet) Vagy ha ez még negatívnak számít, akkor lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Lilly 20-as erősségű teszt, a csík szabad szemmel valamivel talán jobban látható, mint a képeken. Semmiképpen sem erős, tényleg az extrahalvány kategória, és azt sem nagyon tudom eldönteni hogy szürke vagy rózsaszín...én rózsaszínnek mondanám, de lehet hogy csak azért látom annak mert annyira akarom.


Belinkelem a ciklusdiagramomat is:

[link]


Ha ott volt a peteérés ahol a rendszer jelzi, akkor a teszt a 12. dpo-n délután volt, de lehetséges hogy csak júli 2.-n volt a peteérés, előző ciklus hossza alapján akkora jelezte előre a rendszer, illetve a hőből is úgy látszik hogy lehetett akkor, ez esetben ha így lenne, 8. dpo délutánján készült a teszt.



2012. júl. 11. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 Renike1984 ***** válasza:
Jaj de jó!Örülök neki!Még egyszer nagy gratula!Viszont akkor nekem nem tudom miért ilyen nagy már most!:-S Vagyis hogy lehet ha ténylegesen(nem ahogy a doki számolja)max.3 hetes a pici és már 8mm-es a petezsák!?:-S Ez nem baj vajon?
2012. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Figyelj én 4+6 hetesen mentem,annyi voltam pénteken.

Azt mondta nagyon kicsi terhesség,10 nap mulva kell viszsamennem.Nem baj ha neked 8mm-es a petezsákod,az még nem a baba mérete,csak a házikójé:))

Majd a következő uh-n már látszani fog a baba is és akkor többet tudsz:)

Max ketten vannak benne azért olyan nagy:))

Ne izgulj emiatt,nem elsz semmi gond.

2012. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 Renike1984 ***** válasza:
Köszi a nyugtatást,remélem tényleg minden rendben lesz!:-) Na ha ketten lennének azt hiszem le esne az állam meg a páromnak is!:-D
2012. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!