Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a mellékelt...

Belly91 kérdése:

Szerintetek a mellékelt képeken látható halvány második csík jelent valamit? (tegnap délután csináltam a tesztet) Vagy ha ez még negatívnak számít, akkor lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Lilly 20-as erősségű teszt, a csík szabad szemmel valamivel talán jobban látható, mint a képeken. Semmiképpen sem erős, tényleg az extrahalvány kategória, és azt sem nagyon tudom eldönteni hogy szürke vagy rózsaszín...én rózsaszínnek mondanám, de lehet hogy csak azért látom annak mert annyira akarom.


Belinkelem a ciklusdiagramomat is:

[link]


Ha ott volt a peteérés ahol a rendszer jelzi, akkor a teszt a 12. dpo-n délután volt, de lehetséges hogy csak júli 2.-n volt a peteérés, előző ciklus hossza alapján akkora jelezte előre a rendszer, illetve a hőből is úgy látszik hogy lehetett akkor, ez esetben ha így lenne, 8. dpo délutánján készült a teszt.



2012. júl. 11. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 Renike1984 ***** válasza:
Gratulálok!:-) Látod én mondtam hogy pozi!:-)) Gondmentes és boldog baba várást kívánok!:-)Írd meg majd te is mi volt az első UH-n!Írok majd én is!24.-én megyek!
2012. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Tudtam hogy pozi a teszt:))

Boldog babavárást:)

2012. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, köszönöm hogy velem izgultatok és most velem örültök. Orvoslátogatás után írok, de az még odébb lesz, úgy tervezem hogy csak 7-8 hetesen megyek, mert hamarabb itt nem nagyon néznek meg, plusz akkor már legalább lesz szívhang. Most vagyok kereken 5 hetes ha minden igaz, úgyhogy még 2-3 hét a doki, de írni fogok ha lesz még itt akkor valaki. Boldog, problémamentes babavárást kívánok Nektek is, akinek pedig még nem sikerült, annak mielőbbi pozitív tesztet.
2012. júl. 18. 08:15
 54/63 Renike1984 ***** válasza:

Szia!Én leszek!:-) Ma voltam dokinál mert ment a hasam és el küldött ma UH-ra ez lett az eredménye:-) [link]

Kemény 8mm-es petezsákom van de embriót még nem láttak benne!Viszont a doki bácsi szerint ez teljesen normális mivel még nagyon pici a terhesség!:-)Augusztus 1.-én kell majd újra mennem UH-ra meg a dokihoz!:-)

2012. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:

Renike!

Mondd már meg nekem légyszi hogy mennyi idős kismama vagy,cska mert én is vasárnap tezsteltem pozit és hezitálok,mikor menjek dokihoz,mikor lát már valamit:)

Köszi a válaszodat:)

2012. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:

Hűha Renike, gratula.

Én is úgy tudom olvasottak alapján, hogy ilyenkor még nem szoktak többet látni uh-n szóval nagyonis jó amit nálad láttak.

Egyébként uh-kor, engedik hogy lefényképezd a monitort? és telefonnal vagy géppel? Mert tudom hogy legtöbb helyen pénzért nyomtatnak képet vagy pendrivera teszik, de ezzel én úgy vagyok, hogy pénzért nem kell mert undorítónak tartom hogy még ezért is lehúznak. Egy barátnőm meg egyszer úgy mondta hogy ha nyomtatott képet kérsz ott ahova ő jár az 2000, ha pendrivera kéred 1500 de érdekes módon a monitort lefényképezni engedik ingyen is...akkor mi a logika?

Nem tudom számít-e, de én nem magánrendelésre fogok menni, mert nálunk az sztk-s rendelésen csuda édes gondos nődoki van. Vagy sztk-s rendelésen eleve ne számítsak ilyen extrákra mint hazavihető uh kép?

2012. júl. 19. 07:50
 57/63 Renike1984 ***** válasza:
Sziasztok!Elvileg(az én számításom szerint)ma vagyok a 25DPO-n vagyis 3hét 4napos terhességem van a doki bácsi viszont az utolsó menzesz első napjától számol vagyis szerinte most kezdtem a 6.hetet(eleve lehetetlen szerintem mert igaz júni.9.-én volt az utolsó menzesz első napja de PÉ-m csak 25-26volt és akkor fogant a baba mert máskor nem voltunk együtt!:-) Nekem a kis képecskét adták ki nem lefotóztam a monitort és nem kértek pénzt pedig SZTK-s rendelés volt!Szerintem mindenhol más sajnos!Én a kis képet amit meg kaptam azt fotóztam le!:-)
2012. júl. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak azért kérdeztem,mert nekem juni16.án volt meg és ma megyek dokihoz,ezért érdekelt,hogy látni fog e már valamit:)

Én elvileg 4+6 hetes vagyok ma,csak kicsir izgulok hogy mit látok majd:)

Csak azért megyek,mert fájdogál a pocim és biztos akarok lenni,hogy jo helyen tapadt-e meg és minden oké:)

2012. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 Renike1984 ***** válasza:
Gratula!:-) Írd majd meg mit látott kíváncsi vagyok!:-)
2012. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

4+6 heteske vagyok és van egy 4mm-es petezsákom:)))

Eddig minden oké,méhen belül van,csak ezért mentem,hogy ott legyen bennt:))

2012. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!