Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után normális,...

Spontán vetélés után normális, ha nem vérzek csak görcsölök, de nagyon?

Figyelt kérdés
Sem méhen belül,sem méhen kívül nem láttak semmit az UHn,a ßHcg folyamatosan ürült (404->205->79).Kedd este hagytam abba az utrot,tegnap már kicsit véreztem (mondjuk egy fél betétnyit,ma meg és éjjel sem semmi)...de azóta semmi!

2012. júl. 12. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Na csak lessetek....,de bezzeg a lehetek-e terhes,mert feszít a hasam és egyéb f@sz kérdésekre 10 válasz is érkezik...!
2012. júl. 13. 13:48
 2/5 anonim válasza:

Szia.

Nekem görcsölt is és vérzett is. Orvost kérdezted?

Sőt, annyira véreztem, hogy a uh-n csodálkoztak, hogy maga ennyire vérzik?!? 6 hetes voltam.

2012. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Minimális volt a vérzésem,de a görcsök...:(

Azt mondta a doki,hogy normális,de nem akartam elhinni és most sem hiszem el,hogy normális volt..!:(

Annyit mondott,hogy a görcs a nyálkahártya leválása volt..de az miért nem jött ki??

2012. júl. 18. 17:31
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok.

Hát ez a nagyon érdekes kérdés! A helyedben megkérdeznék más orvost is. Nekem azt mondta a dokim, hogy az uh alapján még nem tisztultam ki teljesen (ki se nyílt a méhszájam) és azért kell a műtét, hogy nehogy véletlen bent maradjon valami, aminek nem kellene, mert elfertőződhet, stb. És hogy nemrég volt olyan esete, amikor nem csinálták meg az eü.kaparást, pedig kellett volna és milyen gennyes gyulladás volt, stb. És még a műtét után is véreztem jó pár napig. Szóval a vérzés ilyenkor tisztulás.

Mennyi idős terhesség volt?

Szobatársaim is erősen véreztek, barátnőm is. Szóval nekem úgy tűnik a vetéléssel a vérzés együtt jár.

Nem akarlak ijesztgetni, de jobb ennek utánajárni.

De kívánom, hogy legyen erre logikus, orvosi magyarázat és ne legyen bajod!

Ja, a görcs meg lehet méhösszehúzódás, nekem a szülés után sokáig volt és elég erős, de a vetélés után gyengébb és nem volt durvább egy menzesznél.

2012. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Hcg alapján olyan 4-5 hetes lehettem..sajnos nem szabályosak a ciklusaim ezért konkrétan nem tudni az sem mikor fogant a baba!Nekem késői peteérésen van,de a doki szerint egyből talán mensi után fogant!

sem méhen kívül,sem méhen belül nem láttak semmit az Uh-n...azt is mondta a doki,hogy lehet,hogy csak kémiai terhesség volt vagy gombostű nagyságú,ami el is ment!

Mellesleg visszamentem és a görcsök attól voltak,hogy levált a nyálkahártyám...megultrahangoztak,de nem láttak semmit!Azért 2 nap múlva felkerestem egy nagyon neves magánklinikát!Ott is megvizsgáltak,megultrahangoztak és ott sem találtak semmi,csak valami kis folyadékot!

2012. júl. 21. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!