Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki kisbabát vár mennyi...

Ha valaki kisbabát vár mennyi idő után jönnek az első tünetek és mik azok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 15:18
 1/5 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nekem nagyon fájtak a melleim,és az első perctől kezdve sokat jártam pisilni.Főleg éjszaka feszült a hólyagom fájni nem fájt.Szédültem bár a vérhiggító amit akkor szedtem a mellékhatásokban szerepelt meg a hányinger.Persze a mensim se jött meg.Üdv 30hetes kismama
2008. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Túl sok tapasztalatom még nekem sincs, de nekem az első jelek a mellfeszülés, reggeli és esti émelygés voltak, valamint hogy megundorodtam a kávénak még az illatától is. azóta belépett a sorba az erősödő hányinger is...

6 hetes kismami

2008. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem a mensi kimaradásakor már reggelente hányingerem volt. és fájt a mellem is, de mondjuk az a mensi előtt is szokott, úgyhogy abból semmilyen következtetést nem vontam le. a 3.napos reggeli rosszúllétnél vettem egy tesztet és + lett, igaz csak halványan :) ez tegnap volt! :)
2008. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első tünet puffadás volt, már reggeli ébredés után. Aztán mikor meg kellett volna jönnie, mellfeszülés. Nekem sem minjárt megjö érzésem, sem émelygésem, sem hányingerem nem volt.

Mindenkinél változó.

20 hetes kismama

2008. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ezek a tünetek mikor jelentkeztek nálatok?
2008. máj. 5. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!