Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rajtam kívül másnak nem...

Rajtam kívül másnak nem furcsa, hogy az értelmes kérdések 1-2 választ kapnak, míg a felelőtlen, meggondolatlan emberek kérdéseire rengeteg válasz van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
De. van 1-2 kérdés aminek kamuszaga van.. az pl. 50-60 választ kap..:S
2009. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

az értelmes kérdésre általában értelmes válasz érkezik, mert az nem olyan, hogy mi a véleményed... - mert persze az mindenkinek más lesz

amikor látom, hogy már be van írva a jó válasz, akkor én már nem írom be ugyanazt, hanem nyomom a zöld kezecskét és megyek tovább - így nem szaporodik a válaszok száma sem

2009. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy pont azért van sok válasz, hogy válogassa ki magának mi a használható válasz, és ne kérdezzen legközelebb hülyeségeket. A jó kérdésre csak kevés jó válasz létezik szerintem.
2009. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdés megválaszolása feltételez bizonyos esetekben szakmai tájékozottságot,tudást, más esetekben mindenki szakértője lehet a témának, mert annyira triviális, hogy már egy óvodás is meg tudná válaszolni.

Jellemző a szinvonalra a kérdés és a válasz is.

2009. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a felelőtlen emberek azért kapnak rengeteg választ, hogy próbálják felmérni azt a kárt amit tettek és többet ne csináljanak ilyet. Vagy nem tudom... Az a gond, hogy a mai világban már több a felelőtlen, meggondolatlan tini akik védekezés nélküli szex után ide írogatnak, mint akik teherbe szeretnének esni.

2009. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a kérdezővel. Már én is megfigyeltem ezt. Amikor valaki tényleg olyan kérdést tesz fel, ami "normális", arra 0 válasz érkezik. És nem kellene professzornak lenni a válaszhoz. Bezzeg aki az ezredik szellemcsikos és további hülye kérdést teszi fel, az kap kb 50választ. Ezért el is gondolkodtam, hogy valószínű felesleges is ide ezeken a kérdéseken kívűl mást feltenni, mert úgysem kapsz rá választ. Legközelebb majd akkor kérdezek én is, amikor negativ a tesztem kb a mensi elött 1 héttel és kapni fogom rá a válszokat, hogy azért én tuti biztos, hogy terhes vagyok. :))
2009. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!