Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen ideális teherbe...

Hány évesen ideális teherbe esni, hogy ne legyél túl fiatal, de ne legyél túl idős?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 15:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
24-26
2012. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a mai világban inkább 29-30 az az életkor.
2012. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Akkor ideális mikor minden feltétel adott hozzá, lehetsz 20, vagy akár 40.

Mi az ideális? akkor én már öreg vagyok a 34 évemmel? :):) A kolléganőm 40évesen szült. Nem azért mert nem akart, hanem mert akkor sikerült.

Nem mindenkinél úgy jön a gyerek hogy eltervezik, és sitty-sutty. Mi 6 évet vártunk, és majdnem ráment a házasságunk.

2012. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

25-28


De osztom a 3. válaszoló véleményét.

2012. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Nálam 30 fölött jött el az ideális kor :) Szerintem ezt nem lehet számszerűsíteni, rengeteg mindentől függ. Pusztán egészségügyileg 25-30.
2012. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem 25 éves kor körül, persze ez függ az érettségtől és a megfelelő háttértől is. Én 40 évesen biztos nem szülnék, anyu most 43, hát elég bizarr lenne ha most teherbe esne. A srégen szembeszomszéd meg közel az 50hez és másfél éve szülte a 4. gyerekét... :S Épp hogy megéri talán az érettségiét...

Én 23 vagyok, megfelelő anyagi és családi háttérrel, mindig úgy terveztem, hogy 24 éves koromra megszülöm az elsőt. Szerintem ez ideális. Számomra nagyon furcsa, hogy a mai világban kivárják a nők a 30 éves kort is ... sőt... És ezzel nem akarok senki bántani, de én mindig azt mondtam, az én gyerekem igenis büszke lehessen a csinos-fiatal anyukájára, ne kelljen már szégyenkeznie tizenévesen hogy milyen öreg az anyukája... ez csúnya tőlem, de nekem fiatal volt az anyukám és írtó csinos, mindig dícsérték, kevés osztálytársamnak volt fiatal anyukája és én is ilyen fiatal csinos anyuka akarok lenni majd.

8hkm

2012. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szembe kell néznünk a ténnynel, hogy amíg 40 éve egy 25 éve már "vénlánynak" számított, ha nem ment férjhez és nem szült gyereket, addig ma már ez kitolódott 30 évre és még tovább, házasság nélkül is akár. Mindenkinek a saját bioritmusa szerint van az ideális életkor. Egy ismim 35 évesen esett teherbe,addig nem is akart. Azt mondta , h "most nőtt be a feje lágya". (És igaza is volt különben, türelmes , de modern felfogású anya)
2012. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Én 22 évesen fogok szülni de úgy hogy mindenünk megvan lakás, autó pénz magánorvosra és mindenre.Jó kereső állásunk van és 2 üzletet vezetek és családi támogatásunk van.
2012. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem 24-28 éves kor között a legideálisabb, bár van aki előbb is meg tudja teremteni a körülményeket ( itt nem 16éves korra gondolok) de van aki mondjuk csak egy picit később 30-35 évesen! Sok dologtól függ nem csak az ideáltól sajnos, a másik meg hogy van olyan hogy becsúszik a baba, vagy hogy évekig nem jön össze!
2012. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%
Szeritnem mindenkinél máskor jön el ez a kor. Valaki már 21 évesen készen áll az anyaságra, van aki nem. El sem tudtam képzelni 21 évesen, hogy anya legyek, annyira gyerek voltam még - egyetem, bulik, szórakozás... Aztán kezdődött a munka, 25 évesen még azzal voltam elfoglalva, hogy kiélvezzem a saját önálló életemet, még ekkor sem voltam érett egy babára. 27 évesen ismertem meg a páromat, akkor már szerettem volna, de egy friss kapcsolatra eszem ágában nem volt vállalni, vártam. Végül 31 évesen jött el az ideje a gyerekvállalásnak. Nem bántam meg, nekem ez volt az ideális kor.
2012. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!